2737
2734
عنوان

احیای دریاچه ارومیه و عزم همگانی؛

17 بازدید | 12 پست
با ارسال عدد 1 به 30007040
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
بدون تردید هیچ تلاشی بیهوده نخواهد بود.همانطور که روز اول یک عده گفتند نمی توانند در سایت امضای الکترونیکی کنند، بنده از دوستان ستاد احیای دریاچه ارومیه درخواست کردم یک سامانه پیامکی رایگان راه اندازی کنند تا کسانى که امضای الکترونیکی برایشان دشوار است، پیامک ارسال کنند.
رضا کیانیان: کشور ایران در معرض بى آبى کامل قرار دارد.اغلب رودخانه ها، تالاب ها و دریاچه هاى کشورمان یکى پس از دیگرى مى میرند و خشک می شوند.طبیعت با خشکسالى، دولتمردان منطقه با سیاست هاى غلط و مردم با ناآگاهى باعث این فاجعه شدند.در این مدت سعی کرده ایم با ارتقای سطح آگاهى عمومى مردم و کسب مشارکت مردمى بر این مشکل پیروز شویم.از جامعه جهانى هم انتظار داریم ما را در بالا بردن سطح آگاهى عمومى کمک کنند.قرار است به دفتر سازمان ملل در تهران بروم و با سفیر سازمان ملل در ایران، آقای گری لوئیس ملاقات کنم و سى دى حاوی امضاهای شما را به ایشان بدهم.بسیاری از همراهان با اینکه در شهرها و استان های دیگر زندگی می کنند و با وجود اینکه در استان های خودشان مشکلات بزرگی وجود دارد، اما به کمپین«من دریاچه ارومیه هستم» پیوستند، چون ایرانی اند و نگران ایران هستند. اما تعدادی از همراهان از اینکه این کمپین برای احیای دریاچه ارومیه کوشش می کند و حرفی از مشکلات دیگر مانند خشک شدن هامون وبختگان و گاوخونی و مرداب انزلی نمى زند، ناراضى هستند و البته حق هم دارند چون این نگرانی در مورد تمام تالاب ها و دریاچه ها وجود دارد. در حالی که که فرهنگسرای جوان ارومیه همت کرد و پیشقدم شد و جوانان ارومیه را به حمایت از دریاچه فرا خواند و سپس از من دعوت کرد و خواست حامی دریاچه شوم. و من هم با کمال میل پذیرفتم. معتقدم وقتی همه ما مردم برای احیای دریاچه ارومیه دست در دست هم بگذاریم، به یقین باهم برای احیا و نجات دیگر دریاچه هاو تالاب ها و مشکلات دیگر مانند هجوم ریزگردها و... همچنان در کنار هم خواهیم ماند .
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون قهوه جون از اطلاع رسانیت چندی پیش هم خود رضا کیانیان توی برنامه خندوانه اعلام کردند این موضوع رو همون موقع من و همسرم پیامکو فرستادیم
خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 
2728
وای کی تموم میشه این قضیه ی این دریاجه هرجا میرم راجبش حرفه خسته شدم
کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
خواهش میکنم ریلکس برد جان، سپاسگزارم از حس مسولیت شما و همسرتان؛
فرستادم
آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)
2738
سپاس از همراهی آنجل عزیزم؛
فکر نکنید خشک شدنش فقط یکی دو تا استان رو نابود میکنه نه اگه خشک بشه گرد باد های نمکی بوجود میاد که یواش یواش همه ایران رو در بر میگیره و خیلی هم خطر ناکه حتی کشور های همسایه هم از این گرد بادها میترسن مرسی قهوه تلخ جان 👍👍👍👍👌👌👌
دقیقا مامان مهربون وقتی دریاچه هامون خشک شد همین بلا سر استان سیستان و بلوچستان اومد و کشاورزیشون از بین رفت.(البته تا اون جایی که خوندم)
   💝اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💝