موضوع: سقط به دليل عدم زنده بودن جنين(سقط فراموش شده) + اظهار نظر

1   2   3  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
نيك (مامان فاطمه) پست ها : 427عضویت:1390/8/10
1390/9/11 - 10:27 صبح
سلام .بهاره جون اگه سقط به دليل بارداري پوچ يا همون سقط فراموش شده باشه چيزي بيشتر از يه نطفه نيست.خواهر شوشوت كمي اغراق كرده.منم چنين سقطي داشتم در 2.5ماهگي .جنين صداي قلب نداشت فقط ساك حاملگي و جفت رشد ميكنه جنين در همون تقسيمات اوليه سلولي از رشد متوقف ميشه.چيزي شبيه به نطفه تخم مرغ .اما درد سقط وحشتناكه .مثل زايمان طبيعي ميمونه .
خداوندا مرا آن ده که آن به
نيك (مامان فاطمه) پست ها : 427عضویت:1390/8/10
1390/9/11 - 10:32 صبح
مهسان جون اون تكه هاي شبيه جگر جفت بوده.صدف جون آرامشتو حفظ كن و بعد از سقط يا كورتاژ خودتو حسابي تقويت كن
خداوندا مرا آن ده که آن به
عسل جون پست ها : 9032عضویت:1390/7/26
1390/9/11 - 10:38 صبح
نگران نباش خانمي.من ني نيم 6 هفته بود سقط شد كه مثه .... ملش كن.دليلي نداره ببينيش.خودت و اذيت نكن.
مهسان پست ها : 4548عضویت:1389/8/4
1390/9/11 - 11:03 صبح
مواظب خودت باش،خودت راتقويت كن
خدايامرابضاعت به ‏قدريست که نميدانم در حق دوستانم چه دعايي کنم،امامي دانم تو ازحال آنها آگاهي،پس بهترينهارابرايشان آماده ساز که خزانه توهيچگاه خالي نمي گردد خداياشکرت،صدهزاربارشکرت
خداوندا بابت فرشته ای که به به من هدیه کردی سپاس       مبارک باشه :)
نيكا پست ها : 2297عضویت:1390/7/25
1390/9/11 - 11:27 صبح
عزيزم بچه اي كه قلب نداره كه هنوز بهش جنين نميگن... وقتي قلب تشكيل شه اصطلاح جنين رو بكار ميبرن. الان فقط يه توده است. ساك حاملگي .... همين... منم يك ماه پيش تو 8 هفته همين مشكل تو رو داشتم. كه خودش سقط شد. چون قلب نداشت ... كاملا هم بعد افتادن نگاهش كردم (از سر كنجكاوي) يه چيزي كوچيك به اندازه 3-4 سانت مثل سفيده تخم مرغ بود فقط همين. من اصلا حتي به اندازه پريود معمولي هم درد نداشتم. يه درد كم كمر. همين. فقط خون و لخته نسبتاً زيادي ازم رفت. فقط همينش بد بود. وگرنه چيز خاصي نيست. البته بعضيها خيلي درد ميكشن. اما من اينجوري نشدم. نترس همه كه يه جور نيستن. انشاا... تو هم راحت بشي. اگه بتوني نگاش نكني بهتره كه اصلا هيچي تو ذهنت نمونه ... :)
شيرين مامان صدف السادات پست ها : 41412عضویت:1389/4/4
1390/9/11 - 11:30 صبح
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=145404&postID=6532974#6532974 يه نفر انصراف داده اگه ميتونيد شركت كنيد
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
پريســـــــــا پست ها : 2346عضویت:1388/2/7
1390/9/11 - 11:38 صبح
تجربيات بچه ها رو خوندم خيلي ناراحت شدم..به نظر من هم نگاش نكن كه صحنه اي تو ذهنت نمونه..ايشالا خدا يه ني ني ديگه كه سالم باشه ميده بهت
هيچ وقت نفهميدم چه رازيست بين دل و دستم..از دستم رفت به هرچه دل بستم...!!!
فرشته پست ها : 1294عضویت:1390/5/12
1390/9/11 - 12:42 عصر
بچه ي من توي هفته ي 17 ديگه قلبش نزد
پسرموزايمان كردم دكترم بهم قرص زير زبوني داد كه دفع شد من ديدمش فقط ميزدم توي سرم وگريه ميكردم به هيچ كس هم نشون ندادم من ديدمش الان هروقت يادش ميافتم جيگرم كباب ميشه بچم بود عشقم بود زندگيم بود
البته چون بقاياي جفت باقي مونده بود مجبور شدم كورتاژ هم بكنم
اما اگه به شما قرص داد حتما دو يا 3 تايي مصرف كن,من يدونه مصرف كردم كه سر 2 ساعت بچه امدفع شد بعد ديگه شوهرم نزاشت يكي ديگه بخورم ترسيد گفت شايد ضرر داشته باشه منتها دكترم گفت بايد ميخوردي
برای سلامتی پدرم یه صلوات می فرستین... ممنون
كارلي پست ها : 201عضویت:1390/3/22
1390/9/12 - 9:06 صبح
اول از همه متاسفم براي اتفاقي كه برات افتاده. درك مي كنم خيلي سخته. اميدوارم دفعه بعدي يه بارداري موفق داشته باشي.
دكتر منم بهم گفت صبر كن خودش دفع بشه 10 روز صبر كردم خيلي بد بود از هم از نظر روحي و هم از نظر جسمي. آخرش هم كارم به كورتاژ كشيد. البته داستانهاي موفق سقط طبيعي را هم زياد شنيدم ولي براي همه مثل هم اتفاق نمي افته. به نظرم بيشتر از 10 روز دو هفته صبر نكن. اگر دفع شدني بود تا همون يك هفته اول خودش دفع ميشه بي درد سر بيشتر از اون به صلاح نيست صبر كني.
الهامآنلاین پست ها : 358عضویت:1390/8/29
1390/9/12 - 7:16 عصر
من هم امروز فهميدم كه جنين هشت هفتگي من قلب نداره .يعني اصلا جنيني در كار نبوده يك ساك حاملگي خالي...ظاهرا خدا مرا لايق مادر بودن نديده.من تمام مدت داشتم باهاش حرف ميزدم.قربون صدقه ش مي رفتم .اما انگار فقط داشتم با خودم حرف مي زدم.دكتر تا چهارشنبه همين هفته بهم وقت داده واگر خودش سقط نشد بايد برم بيمارستان براي كورتاژ.دلم خيلي گرفته .خدايا به حق عزاي حسين هيچ بچه اي را وسيله امتحان مادرش قرارنده حتي اگر اون بچه اندازه يك لوبياي كوچك باشد .تمام آرزوهايم با نتپيدن قلب كوچكت برباد رفت....
پسرم تا تو که هستي دوجهان در نظرم فردوس است
khano0omi پست ها : 2982عضویت:1389/1/24
1390/9/13 - 10:59 صبح
من هفته 7 سقط كردم يه لخته خون بود با كيسه آب من رفتم پيش يه دكتر كار آزموده و عالي و خيلي راضي بودم نه قرص و نه آمپول اصلا سمت شون نرو كه خطرناك هستن جفت شون من با سرم اين كارو كردم يه سرم رو تو 4 ساعت بهم زدن و دوتا قرص خوردم و خدارو شكر با درد بسيار كم و بدون هيچ مشكلي سقط كردم من جنينم رو ديدم و چند روزي گرفته بودم ولي حالا راضي ام
سعادت پست ها : 93عضویت:1389/4/31
1390/9/16 - 8:02 عصر
اينجام سر بزنيد چيزاي خوبي پيدا ميشه
www.bartarkala.com
سعادت پست ها : 93عضویت:1389/4/31
1390/9/16 - 8:03 عصر
اينجام سر بزنيد چيزاي خوبي پيدا ميشه
www.bartarkala.com
صدف (گوش مرواريد) پست ها : 3164عضویت:1387/11/3
1390/9/17 - 12:12 صبح
بچه ها فكركنم اشتباه متوجه شدين ني ني من قلب داشت تو هفته 8 قلبش از كار افتاد
من يه سونو تو هفته 6 دادم كه ني ني ام قلبش تشكيل شده بود يه سونو هم تو هفته 7 كه گفت 7 هفته و 3 روزشه و بازم قلب داشت ولي تو هفته 10 كه رفتم سونو گفت همون 7 هفتهو 4 روزشه يعني از سونو قبلي تا حالا ديگه قلبش نزده و رشد نكرده
حدود 12 روز بود ابته دگكترم گفت احتمالا يه هفته است كه مرده ...چون وقتي مي ميرن كوچيكتر ميشن سونو سنشون رو كمتر ميگه
4 روز صبر كردم ديدم خونريزي ام داره زياد ميشه رفتم بيمارستان دكتر برام يه سونو ديگه نوشت و ديگه بيمارستان تخت خالي نداشت گفتن فردا صبح بيا تا برات قرص واژينال بذاريم
خدا رو كر از نصفه شب از شدت خونريزي از خواب بيدار شدم ساعت 8 صبح ديگه كاملا همه چيز دفع شده بود و كارم به بيمارستان نكشيد
خداي مهربون ممنونم که زيباترين گل بهشتي رو به من هديه کردي و من مادر شدم
1390/9/17 - 12:17 صبح
اونايي كه سقط فراموش شده داشتن (يعني جنينشون قلب داشته و بعد از مدتي از كار افتاده ولي متوجه نشدن)
مي تونن تا 2 هفته صبر كنن مال من حدودا دو هفته بعد از مرگش خودش دفع شد
البته دكتر آمپول اكسي توسين كه هورمون تسهيل كننده زايمان هست به من داد 3 روز پشت سر هم زدم و فعاليتم ر زياد كردم مثل دويدن پريدن و پله بالا پايين رفتن كه خيلي موثر بود هر روز خونريزي ام بيشتر ميشد
تا شب اخر كه ديدم خيلي زياد لخته ميومد
منم ديگه حسابي بپر بپر كردم راستش دلم نميخواست برم بيمارستان از بيمارستان و محيطش بدم مياد
اولش دو تا تيكه ار جعبه كبريت بزرگتر ازم خارج شد مثل جگر بود كه ميگن اوتا احتمالا جفت بوده به فاصله 20 دقيقه
بعد نيم ساعت 40 دقيقه هم يه چيزي مثل يه توپ كوچولو ازم خارج شد كه نگهش داشتم و شبيه يك امبريو يا رويان بود يعني دست و پا هنوز نداشت بيشتر شبيه يه سر و دم بود كه وسطش كه همون ناحيه شكم باشه بزرگ بود كه فكر كنم قلبش بود كاملا مشخص بود
صبح رفتم بيمارستان سونو دادم گفتن دفهع شده فقط يه تيكه 2 در 1/5 مونده كه با قرص دفع ميشه
1390/9/17 - 12:20 صبح
بچه ها خيلي خوبه كه خودش دفع بشه كن درد داشتم اما شديد نبود تا خونريزي شروع شد كباب برگ برا خودم درست كردم ومامانم هم برام عصاره گوشت درست كرد وسطاش خوردم خيلي بايد خودتون رو تقويت كنيد
خونريزي خيلي شديده من شوهرمو نصفه شبي فرستادم از داروخانه برام پوشك گرفت چون نوار جواب نم يداد خيلي بيشتر بود هر يك ساعت پوشكو عوض م يكردم تازه همش سر توالت بودم تا كامل تخليه بشه
الان 4 روز مي گذره هنوزم خونريزي دارم اما شدتش تو دورز اول خيلي زياده و الان كم كم داره مثل يه پريود ميشه

اما هر چي هست بهتر از كورتاژ هست چون كورتاز عوارض داره
ني ني گلم پست ها : 15عضویت:1389/3/26
1390/9/17 - 5:52 عصر
با سلام
من با حساب آخرين روز پر توي هفته هفتم هستم سونو رفتم وسن 6هفته رو زد و گفت حاملگيت پوچ و بايد سقطش كني دكترم يك هفته فرصت داد و گفت دوباره برو سونو .رفتم يه سونوي ديگه گفت تازه وارد هفته 6 شدي و هنوز زود گفته بشه پوچ يا نه .بايد 2 هفته ديگه بياي . نميدونم چكار كنم ؟ تا حالا همچين تجربه اي رو كسي داشته؟لطفا كمكم كنيد
1390/9/19 - 12:44 صبح
من خانمي رو ديدم كه تو هفته 6 بود و مي گفتن قلب نداره و برو سقط كن اما دو هفته صبر كرد و قلب بچش تشكيل شد
تا هفته 8 وقت هست البته ممكنه تاريخ تخمك گذاريت دير تر بوده باشه به هر حال برا سقط عجله نكن
اخر هفته 7 و اخر هفته 8 هم سونو بده

برا سقط به نظر من كه يه سقط رو تجربه كردم هيج جاي عجله نيست تا 3 هفته وقت هست مال من جنين مرده تا دو هفته تو شكمم بود 10 روزشه كه من اصلا نمي دونستم مرده ....خدا رو شكر صبر كردم بيمارستان هم نرفتم خونريزي ام كم كم زيادش د و بعد هم افتاد فقط بايد زير نظر پزشك باشي كه قرص بده همش بيوفته
و اگه ديدن نيوفتاد كورتاژ مي كنن اگر هم ديدي به خونريزي نيوفتادي و بچه هم تشكيل نشده بود
مي ري بيمارستان برات قرص وازينال مي ذارن دهانه رحمت باز ميشه و محصولات حاملگي خارج ميشه

اصلا نگران نباش
ساراي پست ها : 328عضویت:1390/5/15
1390/9/19 - 1:27 صبح
سلام من هم تو هفته 7 سقط داشتم
من دارو نخوردم دكترم بهم گفت كه فعاليت طبيعي و هميشگيمو داشته باشم و 10 روز تا 3هفته ديگه خودش سقط ميشه بعد از اون زمان سونو واژينال انجام بده و بيا ببينمت
بعد از 2 يا 3 روز خونريزيم شروع شد و تو 3 روز اول خونريزي كه شديد بود تيكه تيكه دفع شد
اولين بار با احساس خيس از خواب پريدم و رفتم دستشويي و كيسه آب و تكه اي از جفت و ديدم فرداش با درد خيلي شديد شبيه درد زايمان جنينمو دفع كردم كه شبيه يه لوبياي خيلي كوچيك و بي رنك كه اطراف پر بود از بافت خوني و لخته
من شنيده بودم كه آب گرم زايمان رو جلو مي اندازه وقتي درد مي كشيدم خودمو به زحمت به حموم رسوندم و كمر و شكمم رو زير آب گرم گرفتم كه خيلي كمكم كرد
عزيزم از چيزايي كه مي خوني نترس و استرس نداشته باش براي هر كسي به شكلي اتفاق مي افته
من بعد از اتمام خونريزيم رفتم سونو واژينال و دكتر بهم گفت كه كاملا دفع شده و جاي هيچ نگراني نيست و همه چيز طبيعيه
اميدوارم تجربه من به دردت بخوره و اميدوارم بارداري بعدي تمام كساني كه سقط مي كنن بارداري سالمي باشه
nini پست ها : 74عضویت:1390/9/8
1390/9/21 - 5:13 عصر
بچه ها منم بايد 1 هفته صبر ميكردم تا يا سقط شود يا قلب تشكيل شود. يك روز كامل خونريزي شديد داشتم با درد زياد و دفع لخته هاي بزرگ و در آخر هم يه تيكه سفيد مچاله همراه لخته دفع شد. پس فردا ميرم سونو واژينال. به نظرتون دفع شد يا بايد كورتاژ شم. بارداري اولمه. الان هم خونريزيم كمتر شده.
1   2   3  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: