2410
2553
متاسفانه وقتی که باید جنین در هفته 9 می بود سونو گرافی رفتم و دیدیم که فقط تا هفته 7 و 3 روز رشد کرده و گفت قلبش ضربان نداره
و باید سقط کنم ولبی دکتتر 4 روز زمان داده شاید خودش سقط بشه و 4 تا آمپول اکسی توسین هم داده که دارم هر روز می زنم که تسهیل کننده زایمانه اما از افتادن بچه خبری نیست کمی خونریزی دارم اما نهدرد دارم نه خونریزی هام فشار داره
باید یه روز دیگه صبر کنم و بعد گفته برو بیمارستان برات قرص میز.پروستول واژینال و زیرزبونی می ذارن و بچه می افته بازم اگه نیوفتاد باید کورتاژ بشم
می خواستم ببینم کسی تجربه ای در مورد دفع بچه با قرص داره؟ سخته ؟ درداش چجوریه ؟

یه سوال دیگه کسی جنین دفع شده شو نگاه کرده...وچه شکلی بوده من حدودا دوماهمه ...یک یاز بچه ها نوشته بود خیلی وحشتناک بوده قیافه اش و پشیمون شده از نگاه کردن به جنینش
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
صدف جان این بچه نیست که این نطفه ى ناسالمه چون اگر جنین تشکیل بشه از هفته ى هشتم قلب داره تازه خیلى هم کوچیک مثل یک توده ى خون بهتره اصلا نگاش نکنى تا اخر عمر صحنش جلو چشمت مى مونه و از بچه مى ترسى

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
من 2 سال پیش با قرص سقط داشتم و دردش یه کم بیشتر از پریوده

اگه میخوای ببینی ببخشید ولی هر بار که میری دستشویی باید لگن ببری

مال من تو 8 هفته بود و اندازه ی شاید یه بند انگشت اولش فکر کردم یه لخته اس فکر نمیکردم جنینه ولی وقتی دقت کردم شاید باور نکنید ولی بدنش که دست وپا بهش چسبیده بود البته باید خیلی دقت میکردی اول انگار یه چیزیه که از چند قسمت تشکیل شده ولی با دقت متوجه شدم که اون چیزایی که فکر میکنم قسمت قسمته دست وپاست که اگه زیاد دقت میکردی خط های انگشت هاشو میتونستی ببینی ولی سر نداشت

وقتی اینارو دیدم خیلی احساس بدی داشتم کلی گریه کردم خواهرمم که دید گریه کرد
خداوندا روح پدر و برادرم را با مولا علی (ع)محشور گردان (امروز را برای عشق به عزیزانت غنیمت بشمار،شاید فردا احساسی باشد اما...عزیزی نباشد)
وای چه ناراحت شدم براتون بچه ها
منم صدف جان جنین هفت هفته ایم تو هفته هشت سقط شد (‌یعنی یه چند روزی بی ضربان اون تو بود بعد دفع شد )
منم خیلی خونریزیم روزای اول شدید نبود
تازه من هیچ دارویی هم مصرف نکردم
چون دکترم میگفت بیا بستری شو کورتاژ کن، منم شوکه شده بودم و موندم خونه گفتم میذارم خودش دفع شه
ولی قشنگ دفعش روحس کردم
یه خورده آروم پیاده روی کردم بعد که نشستم استراحت کنم متوجه شدم داره دفع میشه
دیدمش ، همونجور که دکترم گفته بود مثله یه بالون کوچولوی پنچر شده بود
جنین های سقط فراموش شده چون بدون رشد تو رحم میمونن یه خورده پلاسیده و گاهی متلاشی شدن
عزیزم اصلا ناراحت نباش انشالا خودش دفع میشه و به زودی باردار میشی
2706