2726
27هفتمه.تب دارم میترسم قرص بخورم
گر نگهدار من آن است که من میدانم***شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد ۱۱دی ۱۳۹۵ روزتولد ماهان فرشته ی زمینی منه😍😚😙👼🍼 باوجود ماهان خوشبختی من و همسرم تکمیل شده خدایا تو حافظ زندگی و عشق ماباش الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پنجشنبه اس دکترخودم نیس.دکترعمومی هم دوس ندارم برم
گر نگهدار من آن است که من میدانم***شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد ۱۱دی ۱۳۹۵ روزتولد ماهان فرشته ی زمینی منه😍😚😙👼🍼 باوجود ماهان خوشبختی من و همسرم تکمیل شده خدایا تو حافظ زندگی و عشق ماباش الهی آمین
2728
تبم بالانیس.منم کلا باقرص ودارومشکل دارم ولی گفتم شاید باعث بشه زودترخوب بشم
مرسی عزیزان
هر دارویی دکتر داد بهت برو رده اش رو نگاه کن. رده a,b,c,d برای خانم های باردار. اگه تو بروشورش ندیدی تو نت سرچ کن. اگه رده a,b باشه داروت میتونی استفاده کنی. چون از جفت رد نمیشن.
ONLY. GOD.
نه هیچی نخور.سریعا برو دکتر بهت دارو بده تب تو حاملگی خوب نیست اصلا
ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺗــﺎﺳـﻒ، .... ﺑـﺮﺍﯼ ﺗﻤـﺎﻡ ﮐﺴﺎﻧــﯽ ﮐـﻪ..... ﺑـﺎ ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯾﺸﺎﻥ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻣﯿـﮑﻨﻨــﺪ ..... ﺣـﺲ ﻧﻤﯿـــﮑﻨﻨـــﺪ..... ﻧﻤـﯽ ﺷﻨﻮﻧــــﺪ..... نمیچشــــند ...... ﻓﻘـﻂ ﻣﯿﺒﯿﻨﻨﺪ ﻭ ﻣﺘﻬـﻢ ﻣﯽ ﮐﻨﻨــﺪ! خدایـــا ...... به آدم هایت بیاموز...... تــــو خدایــــی نه آن ها ...... دســـت از خدایی کردنـــشــان بردارند..