2737
2739
من خواهرم تو همون بیمارستان دوتا دختر گلش رو دنیا آورد خیلی هم خوب و تمیز و دلباز و بزرگ بود از نظر رسیدگی هم خوب بود
گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواهر منم بی حسی از کمر بود خیلی هم خوب بود و بدون مشکل پرستاراش هم خوب بودن ما که بداخلاقی ندیدیم
گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
2738
یعنی دکتر خودت موقع عمل میاد؟؟؟ واسه خواهر من که اینجوری نبود دکتر کشیک هرکی بود همون اومد بالای سرش توی دولتیها اینجوریه
دختر دایی من چند هفته پیش اونجا بود طبیعی رفته بود پرستارا گذاشته بودن کلا تا دم مرگ بره تا اینکه دکتر اومده بود گفته بود ببرنش اتاق عمل ولی از دکترشو عملش راضی بود
اهل کجا بودنت مهم نیست.....اهل وبجا بودنت مهم است....منطقه زندگیت مهم نیست....منطق زندگیت مهم است...
ما که از همه چیزش راضی بودیم اتفاقا خواهر من وقتی عمل شد بردنش تو یه اتاق خیلی بزرگ که شش تا تخت داشت با اینحال انقدر بزرگ بود که اصلا دیده نمیشد دور هم تخت کامل پرده داره و فضاش جدا میشه اتاق خواهر من بسیارخلوت بود بجز خواهر من فقط یکنفر دیگه توش بود که اونم داشت مرخص میشد بقیش خالی بود
بیمارستان فوق العاده تمیز و خوبیه ، رسیدگیش عالیه ، مثل خصوصی میمونه چون مهم ترین بیمارستان تامین اجتماعیه خیلی بهش میرسن، بهترین دکترای تهران میرن اونجا خلاصه بگم ما که بدی ندیدیم هرچی بوده عالی بوده
من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
2706