2726
من طول سرویکسم در هفته 14و 16 یا سونو واژینال 29 بود یه دکتر گفته فقط رعایت کن پله نرم خم و راست نشو و استراحت کن ولی یه دکتر دیگه گفته باید همون موقع سرکلاژ میشدی و الانم که هفته 21 هستم باید استراحت مطلق باشم کسی تجربه اینجوری داره منو راهنمایی کنه ؟ به حرف کدومشئن اعتماد کنم ؟ در ضمن شاغلم هستم
خدارو شکر که بلاخره قدمهاتو رو چشمهای من و بابایی گذاشتی ... بیصبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا چیکار کنم ؟؟؟آخه حتی دکتر اولی گفت میتونی روزی نیم ساعت پیاده روی کنی
خدارو شکر که بلاخره قدمهاتو رو چشمهای من و بابایی گذاشتی ... بیصبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم
2728
عزیزم بستگی به شرایطت داره،من الان هفته ۱۹ هیتم،هفته ۱۵ سونو واژینال دادم طول سرویکسم ۲۵ بود،۲تا متخصصم رفتم،گفتن سرکلاژ نمیخواد،فقط استراحت،خیلی چیزا لازمه برای سرکلاژ،البته به من اینجوری گفتن،اول اینکه دهانه رحمم Vشکل نشده،و فقط کوتاه شده،بعدشم اینکه سابقه سقط یا زایمان زودرس نداشتم،بهم گفتن فقط استراحت کن،گفتن برای افرادی مثل من حتی ۲۰ هم نمیدوزیم،شما هم حتما نیازی به دوختن نداشتی،نگران نباش،اما بهتره با یه دکتر دیگه هم مشورت کنی
منم همه شرایطم خوبه حتی لکم نداشتم ولی دکتر اولی گفت هر شب شیاف مصرف کن ولی این دومی تو دلمو خالی کرده
محبوبه جان تهرانی ؟؟؟ دکترت کیه ؟؟

سلام 

شما سولماز هستین 😍😍

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...