2737
2734
عنوان

خخخخ

16 بازدید | 8 پست
💞 @NiceBesT 💞 یک روز یه مردی که خسته شده بود از کار زیاد، عصبی میشه و میگه خدایا چرا زنها بخوابن، ما مثل خر کارکنیم ...!!😡 بیا خوبی کن در حق ما و من بشم زن و زنم بشه مرد...!️ خلاصه میگذره و یه روز مرده از خواب بیدار میشه میبینه زن شده و زنشم مرد شده!!😳😊 قند تو دلش آب میشه و به زنه میگه: تو برو سرکار، کارهای خونه بامن ...😊😊😊😊 از اون به بعد مَرده بچه رو میبُرده مدرسه، شبا تاصب بچه داری ونخوابی، ظرف میشسته، غذا می پخته، لباس اتو میکرده، دستشویی و حموم رو میشسته، نمی تونسته هرجا که دلش میخاد بره؛ خلاصه... 😐 میگه : خدایا غلط کردم میخوام همون مرد باشم، زن بودن خیلی سختره...! شب میخوابه و صبح بیدار میشه میبینه هنوز زنه! میگه : خدایا من که گفتم غلط کردم چرا هنوز زن هستم...؟؟؟ ندا آمد: حرف نزن ... باید 9 ماه صبر کنی،حامله ای..حامله!! حقش بود، آخی دلم خنک شد خانوما فوروارد اجباری😂😂 💞 @NiceBesT 💞
🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱