2733
2734
عنوان

سونوگرافی سه ماهه سوم لطفا کمک

888 بازدید | 3 پست
خانمای گل من هفته 27 سونو شدم خداروشکر خوب بود دیروز که 30 هفته و 5روز بودم احساس کردم حرکات جنبن کم شده رفتم بیمارستان نوار قلب گرفتن خوب بود ولی گفتن امروز برم سونو بیوفیزیکال.دیابت هم دارم.میخواستم ببینم شما چندتا سونو تو این سه ماه آخر رفتین؟ ضرر نداره
عزیزم بستگی به نظر دکترته خب.من که باردار نشدم ولی ی تجربه ی خیلی تلخ دیشب برا جاریم اتفاق افتاد که ناشی از سونو نرفتن های به موقع بود
رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم گاهی بین بد وبدتر شما باید بد رو انتخاب کنی،وهنوز هم ثابت نشده که سونو اثر بدی روی جنین داره یا نه اصلا حرف پزشکت رو پشت گوش ننداز حتما هم سونوتو برو فقط با سونو میتونن سر از مشکلات در بیارن.از هفته ۳۰به بعد حرکات جنین خیلی مهمه براهمینم روش حساسیت دارن.منم تو سه ماه دوم فعلا دو سری رفتم و اخرین سونوم مونده ولی کسایی هستن که فقط یک بار میرن یا حتی بیشتر ۵بار هم شنیدم بستگی به شرایط مادر وجنین داره
مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
2728