2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بستگی داره واسه بعضیا جواب میده واسه بعضیا نه
تورا میان مرزهای چشمانم پناه میدهم با آغوشم اسیرت میکنم به استثمار میکشم چشمان کوچکت را تن کوچک و خوشبویت را به باوزانم حراج میزنم بند بند دلم را به صلیب نگاهت آتش میزنم اینجا میان وطن تنم پرچم چشمان زیبایت آزادی ام را به یغما می برد هیهات از نقشه دستان کوچکت که تمام جهانم را به یک بغل گرفتن تو باختم... هیهات از تو ...
2738
من تو دوران بارداری هر روز پیاده روی داشتم از هفته 38 دائم روزی دو ساعت پیاده روی داشتم تو خونه میرقصیدم و قر میدادم کمرمو کلی کارا کردم زود زایش کنم نشد که نشد اخرش هم هفته 42 القا درد شدم درد نبود که نبود اخرشم به سز ختم شد
تورا میان مرزهای چشمانم پناه میدهم با آغوشم اسیرت میکنم به استثمار میکشم چشمان کوچکت را تن کوچک و خوشبویت را به باوزانم حراج میزنم بند بند دلم را به صلیب نگاهت آتش میزنم اینجا میان وطن تنم پرچم چشمان زیبایت آزادی ام را به یغما می برد هیهات از نقشه دستان کوچکت که تمام جهانم را به یک بغل گرفتن تو باختم... هیهات از تو ...
خانوما تو رو خدا کمک کنید من 10 شهریور آخرین پری بوده اما از 24 شهریور یعنی روز تخمک جلوگیریمو قطع کردم اگر تو اولین رابطه هم شده باشه 5 هفته ام . دیروز رفتم سونو گفت جنین دیده نمیشه و فقط کیسه زرده و ساک هست برو دو هفته دیگه بیا سن حاملگی هم زده 5 هفته و سه روز..خیلی نگرانم یعنی چی؟؟ توروخدا بگید دیشب تا صبح نخوابیدم
شیر محلی رو گرم کن با کره محلی ناشتا بخور دهانه رحم رو نرم میکنه باعث زایمان راحت میشه
اعتقادداشتن به خدا کافی نیست ....به خدا باید اعتمادداشته باشی....اعتمادیعنی باوراینکه خدا کاری رو می کنه که درسته💖💖💖💖 این بهارفقط یک اتفاق خوب کم دارد اتفاق خوب زندگی من رخ بده 😍😍😍😍