2733
2739
بچه دوممه البته اینم مثه اون پسره نمیدونم شاید چون پسره و تمام مراحلو قبلا طی کردم وام تازگی نداره یا نمیدونم از استرس زایمان طبیعیه ولی نمیدونم چرا اصلا ذوق ندارم برعکس بچه اولم .میترسم نی نی که اومد نتونم مثه اون اولی دوسش داشته باشم
وااای نه عزیزم حتما خدا بهت انرژی میده بعدشم دخترو پسر نداره
خدا جونم بابت مهربونیت شکر، بابت این هدیه ای که تو دلم گذاشتی شکر. بابت سلامتی خانوادم شکر خدا جونم داری امتحانم میکنی، دارم تمام تلاشمون میکنم بهم کمک کن، کمک کن که این روزها زودتر بگذره. خدا جونم. خدای مهربونم دوست دارم و فقط هم به تو تکیه میکنم میدونم پشتمو خالی نمیکنی دوستت دارم خدا جونم
الهی عزیزم هررگل یه بویی داره ولی دومی ها همیشه شیرین ترن حالا میگی نه نگاه کن
اتلیه تخصصی کودک وانیا یزد با دکورهای جدید و خدمات ویژه (عکاسی از نوزاد در منزل ) نمونه کارها در سایت www.vaniaphoto.ir

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ربطی نداره عزیزم، می تونه در اثر بهم ریختگی هورمونی باشه. منم بچه اولمه، می ترسم نتونم خوب نگهداریش کنم. به این فکر کن ان شاءا... سالم میاد بغلت تو هم از شکم بزرگ و عوارض حاملگی زود راحت می شی. من که فقط از خدا همینو می خوام.
پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.
2728
من که عاشق نوزادم وای وای عطر بهشت میده اون دستای کوچولوش رو بگیری تو دستت انگار دست فرشته ها رو گرفتی بخدا که بچه هررجنسیتی داشته باشه نعمته نعمت الهی قدرشو بدون عزیزدلم
اتلیه تخصصی کودک وانیا یزد با دکورهای جدید و خدمات ویژه (عکاسی از نوزاد در منزل ) نمونه کارها در سایت www.vaniaphoto.ir
همش مسولیتا و زحمتای این اولی که تو این دوران کشیدم میاد تو ذهنم .میگم وااااااای از دوباره باید هممه رو طی کنم.و اونم تکراری .البته من قبل از این که حامله شم خلی دعا کردم واسه دختر دار شدن و صدالبته صلاحم نبود و گرنه خدا حتما جوابمو میداد
2738
عزیزم از خستگی دوران بارداری و استرس و شاید یکم افسردگی باشه ولی مطمئن باش وقتی تو بیمارستان دیدیش و بغلش کردی و بهش شیر دادی عاشقش میشی پیشاپیش قدم نو رسیده مبارک
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
دومین فرزند راحتتره بزرگ کردنش چون تجربه داری خیلی استرسا و نگرانیا کمتره وهمینم کار رو راحتتر میکنه بعدم درمورد جنسیتش باید بگم دوتا همجنس خیلی مشکلات رو کم میکنه من دوتا پسر دارم با اختلاف چهار سال و الان که بزرگ شدن خیلی براشون خوشحالم واقعا تنها نیستن
منم همینطوری بودم. دو تا گل پسر دارم. اینقدر خوشگل و شیرین هست خودش مهرش و آورد، شما هم نگران نباش خنده هاشو ببینی دنیا رو به پاش میریزی
آرام گرفته ام،مثل درختی در پاییز وقتی باد تمام برگهایش را برده باشد...
ماهی ناز حالا با اینهمه انرژی مثبت که سر صبحی برات فرستادیم بخند و شاد باش مامان گل پسرا
2706