2733
2734
عنوان

دخترم مهد کودک نمیمونه.چیکار کنم

299 بازدید | 12 پست
دو سال و نه ماهشه.هر کاری کردیم مهد نمیمونه مهدشون خیلی خوبه خودمم دو هفته پیشش وایستادم ولی حاضر نیست پاشو تو کلاس بذاره ده دقیقه هم که رفتم قیامت کرد قیامتتتتتتت
Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
همه کودکان نابغه اند تخفیف ویژه ی زمستانه پذیرش کودکان به صورت تمام وقت فقط و فقط ماهی ۲۹۰ هزار تومان. آموزش در محیطی شاد و بازی محور حفظ و مفاهیم سوره های کوچک /آیات موضوعی با مفاهیم اخلاقی و کاربردی افزایش هوش و حافظه با تکیه بر بازیهای تقویت قوای نیمکره راست مغز ریاضی خلاق عضویت در آکادمی ریاضی آی متس(دلخواه) کارگاه های افزایش مهارتهای زندگی(مونته سوری) :نقاشی/کاردستی خلاق /بازی خیالی مهارتهای دست ورزی/افزایش مهارتهای اجتماعی از طریق مشارکت در برنامه های گروهی و دسته جمعی یک فرصت استثنایی برای فصل زمستان ایام خانه تکانی و خرید: پذیرایی از کودکان با مواد اولیه مرغوب(برنج ایرانی، سبزیجات تازه، غذاهای گوشتی فاقد سویا) :برای آشنایی با روشهای متنوع و مبتکرانه مهد و پیش دبستانی نورانه و عضویت در باشگاه نابغه های کوچک این فرصت استثنایی را از دست ندهید. : اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو ثبت نام شماره تماس : ۶۶۹۲۴۴۱۹ آدرس : خیابان آزادی،رودکی شمالی، خیابان نیایش شرقی ،شماره ۵۷ (فاصله از مترو ایستگاه توحید ۷ دقیقه، خ توحید، به سمت شمال،خ نیایش شرقی،شماره ۵۷) #مهد_و_پیش_دبستانی_نورانه
کودک عزیزم امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد