2733
2734
سلام خانوما واقعا دیگه از کمبود وزن دخترم خسته شدم الان نه ماهش تموم شده و وزنش ۸۰۰'۷ البته با لباس. شیر خشک هم بزور یکماهی میشه که میخورد که دیگه الان اونرو هم نمیخوره غذاشو پر چرب میکنم و شیر خودمو میدم ولی تاثیری نداره.حالا میخوام روغن ام سی تی رو استفاده ونم نظرتون چیه؟
منم دخترم ده ماهشه فقط ۸ کیلویه خیلی لاغره این روغنه خوب هست با تجویز دکتر باید بگیریم یا ازادم میشه هزینش چقدره
یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من به دخترم دادم قاطی شیرخشکش. البته فکر کنم سه یا چهار ماهه بود دکترش داد. روزی یک سیسی صبح میدادم یکی شب. ولی همچین معجزه ای که تو ازش انتظار داری نداشت. الان که میتونه غذا بخوره غذاهاشو مقوی کن. با کره با روغن حیوانی با جوانه ها با آب قلم با پودر بادوم. اینا بهتر جواب میده. دختر من الان دیگه ام سی تی اویل قاطی شیرش کنم میفهمه نمیخوره!
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2738
آره وزنش روی خط پایینی نمودارشه همیشه! یعنی هر ماه روی همون نمودارش اضافه میکرد ولی یه ذره هم بالاتر نمیومد. الان 18 ماهشه به این نتیجه رسیدم ژنتیکش همینه به باباش رفته خب!!! همین که هر ماه اضافه میکنه و سرحاله و بازی میکنه خوشحالم. به غذاشم خیلی گیر نمیدم. یه روز خوب میخوره یه روز دندونش اذیت میکنه هیچی نمیخوره. ولی در مجموع همونطوری پیش میره!
خلاصه میگم 70-80 تومن میدی اینو میخری معلومم نیست بخوره! همینو بده روغن کنجد بگیر بریز تو غذاهاش. کره های مختلف بگیر. پنیر خامه ای طعم های مختلف. بادوم پودر کن روی بستنی بده بخوره. حبوبات بذار جوونه بزنه میکس کن مثل فلافل سرخ کن بده دستش بخوره... بالاخره از یه چیزی خوشش میاد! اونوقت تا میتونی روی همون مانور بده!