2726
عنوان

معجزه رازیانه واسه تخمدان تنبل من

| مشاهده متن کامل بحث + 475326 بازدید | 241 پست
هاله جونم

من حدود 10 روزه دارم رازیانه میخورم هنوز پریود نشدم بدونم جواب داده یا نه اما گاها تخمدانهام تیر میکشه یا زیر دلم درد میگیره که من کمتر این طور میشم فکر کنم بی تاثیر نبوده عزیزم

تو هم بخور ضرر نداره که

من هر شب 1 قاشق چای خوری رازیانه دم میکنم با یک قاشق عسل میریزم تو یه لیوان میخورم
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
سلام عزیزم . منم تازه شروع کردم به خوردن. الان یکماه و چند روزه پریود نشدم و 3 دوره قبل دیدروژسترون خوردم. من تصمیم دارم از بهمن برای بارداری اقدام کنم نمی دونم با این تخمدانهای تنبلم چیکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هاله جان بهت پیشنهاد میکنم از همین الان اقدام کن عزیزم

2 ماه هم 2 ماهه

ما که تخمدانهامون تنبله باید زودتر اقدام کنیم
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
2728
آره عزیزم بهار جون
جاری من که خیلی هم پریودش مرتب بود تو دوران شیر دهی 9 ماه نشد
دکترش گفت طبیعیه
سارا جان ما با خوردن رازیانه هنوز پریودامون مرتب نشده
اما باید ادامه بدیم
اما من در خودم علائم امیدوار کننده ای رو میبینم
مثلا گاهی تخمدان هام تیر میکشه زیر دلم درد میگیره که قبلا این طور نبودم
ممنون عسل جان که جوابمو دادی....انشااله که نتیجه میگیرید....من یه سوال داشتم که همین الان به ذهنم رسید میخواستم بدونم آیا اشکالی نداره که رازیانه رو در دوران قاعدگی مصرف کنیم؟
راشین جان بخور تا پریودات منظم بشه

من الان یک ماه و نیمه میخورم هرشب

ادامه میدم تا مشکلم حل بشه انشااله
سلام مریم گلی جان،خوبی؟منم مشکل تنبلی تخمدان دارم و از دوا دکتر خسته...خانومی تاپیکتو چند ماه قبل دیدم و الانم اومدم ازت بپرسم در حال حاضر چطوری؟هنوزم درمان گیاهیتو ادامه دادی؟چجوری؟نتیجه چی شد؟
ممنون
2706