موضوع: معجزه رازيانه واسه تخمدان تنبل من + اظهار نظر

1   2   3   4   5   6  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 1 مهمان
مريم گلي پست ها : 244عضویت:1387/10/24
1388/5/4 - 11:55 صبح
سلام

ميدونم اين تاپيك چند جاي ديگه هم باز شده ولي شرمنده پيداشون نكردم القصه :

منو تا حدودي شايد بشناسين كه مشكل من چيه

تنبلي شديد تخمدان اصلاً تخمك گذاري ندارم

شايد سالي يه بار هم پريود نشم ولي به زور آمپول و قرص ميشم اونم چييييييييييي قيررررررررررررررر

دل درد و كمرد درد و درداي طبيعيه عادت ماهانه اصلاً ندارم
5 ساله ازدواج كردم و بدون جلوگيري اصلاً باردار نمي شم ولي مشكل من پريودمه

آخرين تاريخ پريودم 28 خرداد بود بعد از اون اصلاً لب به غذاهايي كه واسه رحم مضره نزدم سرديجات نخوردم ولي در عوض روزي سه فنجون عرق رازيانه قبل از هر وعده غذايي ميخوردم تا اينكه عرق تموم كردم و دونه هاشو خريدم و دم كردم يك شب در ميان اسفند رو با شربت مخلوط ميكردم شربتش گلاب و نبات بود ميخوردم و يه هفته قبل از پريودم گل هميشه بهار دم كردم و سه وعده خوردم ديدم سر موعدم پريود نشدم تا ديروز ساعت 11 قبل از ظهر درد شديدي پيچيد زيد دلم و بدنم يواش يواش سرد ميشد و عرق سرد به پيش.ونيم نشست سر گيجه و لرز راستش توي اين گرماي شديد بعيد بود اينجوري بشم رفتم دستشويي گلاب به روتون يه لك صورتي كمرنگ ديديم و رفتم خونه يه فنجون گلاب +عسل +زعفرون سر كشيدم و دراز كشيدم اصلاً اميدي نداشتم پريود بشم چون توي اين 17 18 سالي كه پريودام شروع شده بعيد بود فقط با دارو گياهي پري بشم تا اينكه ديدم نه خدا انگاري دلش حسابي واسم سوخته و با اين داروهاي گياهي نتيجه اشو ديدم

من هميشه پري ها كمه و بد رنگ ولي اين دفعه كلي فرق دارم
مامان سمي پست ها : 321عضویت:1388/3/16
1388/5/4 - 12:05 عصر
مرسي عزيزم كه نتيجه كارتو در اختيار همه دوستان قرار مي دي.
ان شائ الله ماه بعد بي بي چكت مثبت بشه.
"*سپيده*" پست ها : 558عضویت:1387/12/13
1388/5/4 - 12:23 عصر
سلام مريم گلي جون خيلي برات خوشحال شدم. ايشالله كه ماه ديگه مياي خبر مامان شدنت را ميدي.
آرزو (مامان محيا) پست ها : 2026عضویت:1387/9/13
1388/5/4 - 12:36 عصر
چقدر جالببببببببب مريم جون واقعاً فكر نمي‌كردم رازيانه يه همچين معجزه‌اي بكنه. البته من هم پريودام اصلاً مرتب نيست و يك دوره كه براي بارداري اقدام كرده بودم و پريود هم نمي‌شدم يه هفته روزي يه ليوان دم كرده رازيانه خوردم بعد از 3 ماه پريود شدم ولي نفهميدم كه اين واقعاً اثر رازيانه بود يا اينكه اگه نمي‌خوردم هم تو همون تاريخ پريود مي‌شدم. ولي الان بهش ايمان اوردم. ولي اين براي من جالبه كه از سه تا دكتر زنان تا حالا در مورد رازيانه پرسيدم و هيچ كدومشون اصلاً هيچچچچچچچچچچ اطلاعي راجع بهش نداشتند !!!
مامان مهتاب پست ها : 338عضویت:1387/11/19
1388/5/4 - 12:38 عصر
سلام مريم گلي
خيلي گلي
منم تا حدي تنبلي تخمدان دارم تصميم گرفتم همين كارايي رو كه شما انجام دادي رو انجام بدم شايد فرجي بشه
پوري پست ها : 740عضویت:1387/4/10
1388/5/4 - 12:43 عصر
سلام مريم گلي جون

مي خواستم ببينم طريقه مصرفش رو دكتر دارو گياهي برات تجويز كرده يا خودت همين طوري مصرف كردي؟؟
آلما پست ها : 422عضویت:1387/7/6
1388/5/4 - 12:49 عصر
مريم گلي جان سلام خوبي چه عجب ما شما را زيارت كرديم

منم از اين رازيانه بعد از عمري اين ماه سر موقع پري شدم واقعا معجزه قرن بود
مه رخ پست ها : 2107عضویت:1387/6/25
1388/5/4 - 1:40 عصر
مريم گلي جان خيلي برات خوشحال شدم . عرق رازيانه براي منم معجزه كرد و نينيم اومد . ايشالله اين معجزه به يه نيني ناز برات تبديل بشه .. فقط يه چيزي درست متوجه نشدم با عرق رازيانه شربت درست مي كردي ؟ اگه آره چطوري ؟ چون من از طعمش خيلي بدم ميومد و به زور مي خوردم مي خوام بعد از بارداري ادامه بدم ..آخرين بار كه شيشه رازيانه تموم كردم با خودم عهد كردم ديگه نخورم كه نيني اومد .....
بارون باشه تو باشي يک خيابون بي انتها باشه … به دنيا ميگم…خداحافظ !
1388/5/4 - 1:55 عصر
سلام به همه خوشحالم كه اكثر دوستاي گلمو همينجا ميبينم

در مورد اينكه دوستي پرسيده بود از عطاري گرفتي يا خير نه من خودم از اينترنت سرچ كردم اكثراً يه نوع مصرفو پيشنهاد داده بودن ولي قبل از هر وعده غذايي عالي عمل ميكنه ضمن اينكه آخر شب موقع خواب اين چاي خورده بشه حرف نداره من ديشب مهمون زيادي داشتم تماكم بدنم در ميكرد وقتايي هم كه خيلي خسته ميشم بي خواب ميشم ديشب يه قاشق گل گاو زبان + يه قاشق سنبل الطيب + دو حبه متوسط نبات + 2 قطره آب ليمو جوشوندم و جاتون سبز خوردم

آيييييييييييييييييييييييييييييييي راحت خوابيدم

اثر اين چاي هم كه معلومه رفع استرس و اضطرابه و كلاً بدن و ريلكس ميكنه

بخدا هيچي توي اين دنيا به اندازه مواد طبيعي بدنو آماده نميكنن

من ايمانم اول نسبت به خدا بعدش به اين داروهاي طبيعي خيلي زياد شده

دوستاي گلم اگه ميخايين مصرف كنين بايد ادامه بدين و عمراً استرس به خودتون راه بدين

آهان اين يادم نره بگم يه هفته قبل از موعد پريود حتماً گل هميشه بهار روزي سه وعده مصرف بشه تا دقيق همونروز پري پري بياد و اگه نيومد به جاش ني ني سبز بشه
1388/5/4 - 1:59 عصر
سلام ني ني ناز الي جونم باور كن وقتي خبر مامان شدنتو شنيدم نزديك بود آبروم بره تو اداره بغض كرده بودم حس خوبي بهم دست داد

عزيزم من طعم عرق رازيانه رو خيلي دوست دارم برام دلچسبه

ولي اون شربت نبود منظور من از شربت فقط شربت گلاب و زعفرون و نبات بود كه يه بار بعد از لكه بيني خوردم و باز شد پري

ولي اون شربتي كه با اسفند خوردم اين بود :

نبات + اسفند و آب و گلاب همين كه اين اواخر از روي ناچاري دو سه بار با شربت البالو خوردم آخه اسفند خيلي تلخه ولي خوبتر شد طعمش

ني ني ناز جون ميايي برام تعريف كني چطوري مامان شدي و مشكلت چي بود گلم
پريس پست ها : 134عضویت:1388/2/24
1388/5/4 - 2:15 عصر
مريم گلي جون برات خيلي خوشحالم انشاالله به زودي خبر مامان شدنت رو بهمون بدي
پريس پست ها : 134عضویت:1388/2/24
1388/5/4 - 2:15 عصر
مريم گلي جون برات خيلي خوشحالم انشاالله به زودي خبر مامان شدنت رو بهمون بدي
1388/5/4 - 4:08 عصر
مريم گلي جون ...يكي اينه ... . http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=9433

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=13211 من دو ماه هر شب عرق رازيانه رو با عسل مي خوردم ..
سايه پست ها : 599عضویت:1388/3/15
1388/5/4 - 10:10 عصر
سلام ني ني ناز.خوبي؟داشتم گفتمانهايتان را ميخوندم متوجه شدم از رازيانه استفاده ميكنيد بله رازيانه خوبه و قاعده آور خوبيه ولي عزيزم نبايد در دوران بارداري مصرف بشه براي اطلاعات بيشتر اين سايت رو ببينhttp://www.seemorgh.com/health/default.aspx?tabid=2093&conid=8350
برام پيغام بزار كه مطمئن بشم اينو خوندي باشه عزيز
پروردگارا..... آنگونه زنده ام بدار كه نشكند دلي از زنده بودنم و آنگونه بميران كه به وجد نيايد كسي از نبودنم ....
مامي نقره اي پست ها : 2720عضویت:1387/6/31
1388/5/4 - 10:23 عصر
مگه اسفندم ميشه خورد؟

ميشه مقدار رازيانه اي كه دم ميكردي رو بگي؟ من واسه زياد شدن شيرم يه قاشق دم ميكنم كافيه؟
~حسنا~ پست ها : 8061عضویت:1386/12/29
1388/5/4 - 10:38 عصر
مشكلات تخمدان و رحم همه براثر سردي و مشكلات هورموني هستن ...

اسفند ... رازيانه .. به خصوص رازيانه + مريم گلي ... خيلي خيلي موثرن ...

خوشحالم كه استفاده از داروهاي گياهي داره جا ميفته و اثرات مطلوبشو داريد ميبينيد ...

1388/5/4 - 10:43 عصر
سايه جان ممنون از راهنماييت ولي اگه دقت كرده باشي نوشتم مي خوام بعد از بارداري استفاده كنم ..يعني الان استفاده نمي كنم
1388/5/4 - 10:43 عصر
ازدياد شير

مخمر آب جو از عطاري بگير و مصرف كن ... رازيانه بسيار شير رو زياد ميكنه ... بزر خيار ... مغز پخته حيوانات ... شيرگاو يا شير بز ... گوشت ماهي و بزغاله و مرغ چاق و محلي ... سوپ جو ... هويج .. تره تيزك ... رازيانه ... شويد ... كرفس ... سوپ آرد گندم با شنبليله و رازيانه ... يونجه ... آب نخود خيس خورده ... نخود رو در شير خيس كن و با آبجو همراه عسل و گلاب بخور خيلي شير رو زياد ميكنه ... روغن حيواني ... سياه دونه و عسل البته سياه دون هبايد آسياب شه ... انجير و چهار مغز ...
1388/5/4 - 10:44 عصر
عرق فراسيون هم خواص عرق رازيانه رو داره ....
سايه پست ها : 599عضویت:1388/3/15
1388/5/5 - 7:41 عصر
سلام ني ني ناز.آرزوي سلامتي براي خودت و ني نيت ميكنم
پروردگارا..... آنگونه زنده ام بدار كه نشكند دلي از زنده بودنم و آنگونه بميران كه به وجد نيايد كسي از نبودنم ....
1   2   3   4   5   6  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: