2737
2734
16روز از کورتاژ هشت هفته ام می گذره.هنوز لک های شبیه به پوسته یا ترشح قهوه ای دارم.امروز سونو کردم گفت اکوژن های ریز هست.قرص متروژین داد.به نظرتون بخورم یا صبر کنم تا پرید شم؟
خدای مهربون من بهترین رو برام رقم بزن.همونطور که تا حالا بهترین ها رو بهم دادی.بابت همه چیز شکر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خونریزی که نداشتم.لک بود از اول که کمتر شده اما الان ترشحات قهوه ای دارم هنوز
خدای مهربون من بهترین رو برام رقم بزن.همونطور که تا حالا بهترین ها رو بهم دادی.بابت همه چیز شکر.
ان ام اخه با یه دکتر دیگه مشورت کردم گفت صبر کن تا پری شی.به جاش مترونیدازول بخور
2738
عزیزم من داشتم اینارو تا 20روز مدام ترشحو لک و این چیزا بعد 20روز پریم که اومد کاملا پاک شدم. حتی بعده پاکی یه لکم ندیدم
خیالت راحت منکه دکتر نرفتم نمیتونم نظر بدم که بخور یا نخور اما حالا که رفتی هزینه کردی به تشخیص دکترت احترام بذار و قرصتو بخور
خدایا این ماه منو شرمنده همسرم نکن😢😢😢 خیلی دلم گرفته اگه میتونید برای مادر شدنم دعا کنید 😓😓😓 الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🌹🌹🌹