2737
2739
سلام دختر من نزیدیک 2 سالشه و من شاغلم روزها که خونه نیستم خیلی پای تلویزیونه .دوست دارم مطالب مفید که به درد سنش می خوره یاد بگیره .چه فیلم آموزشی مناسبه ؟ زبان انگلیسی یا ...
اموزش مستقیم اصلا توصیه نمیشه، سعی کن ساعت کارتون دیدن رو براش مدیریت کنی و بیشتر از یه تایمی نبینه، برای نوع برنامه هم دختر من تو این سن از سری برنامه بیبی تی وی حیلی خوشش میومد، هم مناسب سن دوسال هست، هم به زبون انگلیسی هست که مد نظر شماست...از سایت من و مامان خریدم من
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
جم جونیور و کانالای دوبله شده نذارید بچه هاتون ببینند به جز اینوه حرفای زشت یاد بگیرن هیچی نداره کانالای زبان اصلی بذارید براشون مثله نیک جونیور
❤بزرگترین اقیانوس جهان آرام نام دارد...آرام باش تا بزرگترین شوی❤
مجموعه آهنگ های سیمپلی کیدز هم میتونید بگیرطد صوتیه توی خونه بذارید پخش بشه بدون اینکه اجبار کنید بشینه گوش کنه ... مجموعه ی مادر گوس هم عالیه ساعت دو تا دو و نیم ظهر جم جونیور میذاره تنها برنامه ی مفید این شبکه اس
❤بزرگترین اقیانوس جهان آرام نام دارد...آرام باش تا بزرگترین شوی❤