2737
2734
عنوان

پیچیدن بند ناف دور گردن جنین

1991 بازدید | 22 پست
امروز سونو دادم تو هفته ۳۷ و ۴ روزم شنبه وقت زایمانمه دکتر سونو گفت یه دور پیچیده دور گردن ولی مهم نیست به دکترمم زنگ زدم گفت مهم نیست تا سه دورم زایمان طبیعی کردن .من سزارینم ولی نگرانم شماها حای من بودید زودتر میرید بزایید؟؟؟؟ تو روخدا کمک‌کنید خیلی نگرانم
🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسر منم یه دور دور گردنش بود طبیعی هم زایمان کردم هفته ٢٩ تو سونو متوجه شدم هفته ٣٧ زایمان کردم اصلا نگران نباش
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2738
نه عزیزم هیچ مشکلی پیش نیومد ولی دکترم تاکید داشت حتما حتما فقط به پهلوی چپ بخابم که خونرسانی مشکل پیدا نکنه شماهم رعایت کن انشاءالله چیزی نمیشه خیلیا این مشکلو دارن
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
استرس خودش ضرر داره عزیزم یه دور چیز خاصی نیست من خودم به دکتر سونو گفتم چک کنه بند نافو وگرنه خود دکتر سونو گفت خیلی مهم نیست بیشتریا اینجورن چون جنین بزرگ میشه جاش تنگ میشه وول که میخوره بند نافو حرکت میده
بعد که نی نیم دنیا اومد همون لحظه دیدم بند ناف مثل یه گردن بند بلند افتاده دور گردنش ولی اصلا اونجوری نبود که تو تصورم بود
نه خانومی انشاءالله نمیشه الان دیگه نی نی بیچاره جا نداره تکون بخوره چه برسه بخاد بند نافو دوباره بندازه دور گردنش 😁 تازه من جنینم کوچولو تر بود فهمیدم منم خیلی نگران شدم ولی دکترم گفت پهلو چپ بخاب نگرانم نباش منم خیالم راحت شد
2706