2733
2734
عنوان

هیدرونفروز دو طرفه جنین یا ورم کلیه

1209 بازدید | 14 پست
سلام من هفته ۳۵بارداری هستم که طبق سونوی دو روز پیش دکتر سونوگراف گفتن هردو کلیه جنین کمی ورم دارند وبعداز به دنیا اومدن باید سونو بشه وچیز خاصی نیست اما حتما پیگیر باشم از دکتر زنان هم که پرسیدم همون حرف رو زدن اما من خیلی نگرانم نمیدونم چی میشه😖😭تاحالا برای کسی چنین چیزی پیش اومده بوده؟
مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
عزیزم پیگیری کن دوست منم دخترش داشت بعد از زایمان سوتو کردن گفتن مشکلی نداره
آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو غربالگری دوم امنیوسنتز شب و روزو ازم گرفت تا جوابش بیاد حالا هم این مشکلانشالله که مشکلی نباشه.اگه یک طرفه میگفت بازم میگفتم شاید تو سونو اشتباهی پیش اومده وقتی گفت دو طرفه و تو برگه سونو هم نوشت راستش خیلی نگران شدم.پس چرا تو سونوهای قبلی یا انومالی همچین چیزی نبوده
مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
میتونه جنین ادرارشو تخلیه نکرده باشه و اینجوری نشون داده باشه. ان شاالله چیزی نیست
آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)
2738
انشالله دیبا جان،چند روز بعداز تولدش بردی سونو؟فقط یه بار سونو کردن؟
انشالله دیبا جان،چند روز بعداز تولدش بردی سونو؟فقط یه بار سونو کردن؟

سلام خوبی بچت خوب شد 

ب منم همینو گفتن 

لطفا منو هم تو جریان کارات بذار 

من خیلی جوش دارم 

دارم ذوب میشم 

تو رو خدا حتما

سلام خوبی بچت خوب شد  ب منم همینو گفتن  لطفا منو هم تو جریان کارات بذار  من خیلی ج ...

سلام عزیزم ممنونم،بعداز دنیا اومدنش دکتر گفت دو هفته دیگه ببرش سونو بردم گفت هیچ مشکلی نداره و تو جنین پسر خیلی این مشکل تو جنینی پیش میاد و بعدا خودبخود رفع میشه.اصلا نگران نباش عزیزم من همون دوره هم خیلی تحقیق کردم مشکل خاصی نیست بعداز دنیا اومدن خود بخود رفع میشه

سلام عزیزم ممنونم،بعداز دنیا اومدنش دکتر گفت دو هفته دیگه ببرش سونو بردم گفت هیچ مشکلی نداره و تو جن ...

برا شما ورمش چند بود، دو تا کلیه بود؟

یکی از دوستام همینجور بود 

خوب نشد 

جراحی هم جواب نداد.

خیلی استرس دارم 

دیالیزی نشه

2706