2733
2739
عنوان

خانومایی که سقط داشتید سوال دارم

69 بازدید | 6 پست
سلام.. من 14 مرداد تو 16 هفتگی سقط داشتم و کورتاژ شدم .. حالا ببخشید اینو عنوان میکنم ولی زمان نزدیکی درد خاصی دارم انگار دیواره های رحم سفت شده.. واژنم با وجود استفاده از ژل لوبریکانت درد داره.. کسی اینطوری بوده و راه حلش چیه؟؟؟؟
میروم.. با اراده... با لبخند... تا از رو برود ... چشمان شوم... به امید مهربانیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اورانوس عزییزم خوبی... الان دو ماه گذشته تا الان هم نزدیکی کمی داشتم .. ولی بازم درد داره.. ناخوداگاه خودمو سفت میکنم از درد.. که دیگه پشیمون میشم از هر چی نزدیکی
میروم.. با اراده... با لبخند... تا از رو برود ... چشمان شوم... به امید مهربانیت
2731
فدات تو خوبی؟سپیده شاید بخاطر سفت نگه داشتن و خشکیه. چون میگی ژل استفاده میکنی. یبار ک بدنت اماده بود ببین درد داری یانه. اماده تبودن و لذت نبردن خودش درد ایجاد میکنه
هر کودکی با این پیام بدنیا می آید که خدا هنوز از انسان نومید نیست..../تاگور
ممنون از شما ستایش ولی بچم سقط شده ۴ روز از سقطم میگذره سنو دادم هنوز کامل دفع نشده من دارای گروه خونی Oمنفی و شوهرم دارای گروه خونیOمثبت هنوز امپول رگام نزدم خیلی اعصابم خورده به نظرتون اگه فردا بزنم فایده ای داره