2733
2734
عنوان

خدایی میدونستین؟؟؟؟

11 بازدید | 38 پست
Hastinaz: چرا میگویند خواب زن چپ است؟ این واژه در واقع "زن" نبوده بلکه "ظن" بوده. ظن یعنی توهم، گمان بردن و شک کردن و " خواب ظن " هم خوابیه که بر مبنای توهم و شک و گمان شکل گرفته. بر اثر تلفظ نادرست در عوام فکر می کنن منظور جنسیت زن هستش و چیزهایی نظیر چپه بودن خواب و غیره بهش نسبت میدن
ایران وطن ماست کوروش پدرماست.....روانت شادپدر,بزرگ ایران زمین عاشقانه میستایمت...........
بله...من میدونستم.البته قبلا نمیدونستم.شوهرم بهم گفت...هر دفه ی نفر میگه خواب زن چپه حال ندارم دو ساعت براش توضیح بدم ک قضیه اینه.آخرشم بگن ن بابا...تو اشتباه میگی..
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواب برا هرکی دیدم درست بوده..حتی خودم .
دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
2738
منم هرچی خواب میبینم درسته اونوقت بعضی هااونقدبی شعورن میگن چون زن ناقص العقله خوایش چپه
ایران وطن ماست کوروش پدرماست.....روانت شادپدر,بزرگ ایران زمین عاشقانه میستایمت...........
2706