2703
2553
سلام

به نظرم بهتره بررسی کنی علتش چی بوده، با امپول زدن فقط سطح هورمونات به هم میریزه
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه برم دکتر آزمایش مینویسه.........بی بی چک استفاده کردم منفی بود..........در ضمن من تنبلی تخمدان دارم...........داروخونه آشنا دارم آمپولو میده ..........
فقط اسمشو بگین لطفا
2456
2714
منم آمپول پروژسترون میزنم
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
با دکتر صحبت کن بزن

آمپول پروژسترون هستش

اگر حامله باشی بچه رو محکم تر میکنه
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
منم اینطوری بودم نه بیبی چک نه ازمایش هیچکدوم نشون نداد میخواستم برم امپول بزنم ولی دکترم تو سونو گرافی شک کرد زخامت اندومترم16 بود گفت شاید حامله باشی ت(حتی تو هفته5 سونو هم حاملگی رو تشخیص نداده بود) بعد دوهفته دوباره سونو دادم دیدم بله حامله ام 7 هفته
پس عزیزم حتما برو دکتر وسونو بده
آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد ، آزادی ماه است که او را پایبند می کند.
رابیندرانات تاگور
منم همینطوری بودم تا پارسال. 1سال بعد از ازدواج خوب بود و به موقع پری میشدم. ولی 2ماه نشدم جواب آزمایش و بی بی چک منفی بود خدارو شکر. چند روز پیش دیگه پری شدم .
همیشه هم پری هام کاملا نامرتبه.
باید برای تنبلی تخمدانمون یه فکری کنیم/ از پیاز درمانی - رازیانه استفاده کردید؟>
2706