2726
عنوان

بیماری های متعدد خسته ام کرده

1047 بازدید | 51 پست
لحظه تحویل سال 95 دخترم به شدت مریض بود طوریکه نمیتونست از جاش بلند شه، همسرم هم بعد از دخترم مریض شد خرداد ماه من سرما خوردم و گلو دردم خوب نمیشد. با پیگیری های زیاد فهمیدم تیروئیدیت گرفتم ( التهاب غده تیروئید) و هنوز دارم برای درمانش قرص پردنیزولون میخورم. باردار شدم و دو ماه و نیمه بودم که سقط فراموش شده داشتم. هنوز مقداری بقایای بارداری در رحمم هست و دنبال درمانش هستم. غدد لنفاوی گردنم سمت راست متورم شده و یک کمی درد میکنه. با آنتی بیوتیک خوب نشد و باید برم سونو و عکس و... دخترم دوباره مریضه الان و همسرم هم سرما خورده آدم ناشکری نیستم، ولی از نظر پزشکی شهر ما خیلی خیلی محرومه و من مجبورم برای پیگیری بیماری هام این شهر و اون شهر برم و هزینه ها هم که جای خود لطفا برام دعا کنین که این مرحله ی سخت زندگیم زودتر تموم شه و اگه اطلاعاتی در مورد تورم غدد لنفاوی میدونین بهم بگین ممنونم از همه
به خدا توکل کن ... کفایت می کند
Lilypie Pregnancy tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا بزرگ فقط توروخدا صبوری کن و ناامیدنباش انشاالله حل میشه همه شفای کامل پیدامیکنی عزیزم ببین الان شب و چطوری آسمون صب روشن میشه پس به معجزه ی خدا ایمان داشته باش تا مشکلات شماهم برطرف بشه مثل روشنایی صبح
یا امیرالمومنین علی علیه السلام
2706