2410
2553
عنوان

من با IUI تعیین جنسیت کردم !

414533 بازدید | 550 پست
سلام خانومهای گرامی من این مدت بیشتر به عنوان خواننده تاپیکها رو دنبال میکردم و متوجه شدم تعداد زیادی قصد دارن تعیین جنسیت کنن و یا کردن ولی هیج نتیجه گیری مشخصی از شانس موفقیت در اون ندیدم من ماه گذشته با اینکه مدتی بود تصمیم داشتم برای تعیین جنسیت پیش دکتر صفارزاده برم بدون برنامه ریزی قبلی و هیچ ازمایشی روزی که همسرم مرخصی داشت و اتفاقا روز تخمک گذاری من بود به مطب ایشون مراجعه کردم بعد از مشاوره ازم سونو گرفتن و گفتن آمادگی رو همون روز دارم و با یک فولیکول 18 برام آی یو آی کردن دو هفته اس که جواب ازمایش بی بی چکم مثبت شده میخوام بدونم کسی انجام داده و نتیجه دلخواه رو گرفته ؟ خدارو برای هدیه جدیدی که بهم داده شاکرم حتی اگر جنس دلخواه من نباشه ولی لطفا کسایی که خودشون انجام دادن بیان از تجربه اشون بگن که چقدر شانس موفقیت جنسیت جنین وجود داره ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
والا دکتر آزیتا صفارزاده خیلی معروف هستن به عنوان متخصص زنان و زایمان ولی من در نی نی سایت چیزی ندیدم از تایید کار تعیین جنسیت ایشون و با امید و توکل به خدا و بعد هم مهارت پزشکیشون تصمیم گرفتم پیش ایشون برم
2714
روژان آی یو آی -- اسپرم به روی مرتب سازی به دو بخش اسپرم سبک تر و سنگین تر یعنی پسر و دختر سانتریفوژ میشه و بعد روز تخمگذاری وارد لوله های رحمی میشه آی وی اف : کلا لقاح خارجی در دستگاههای مخصوص انجام میشه
2706