2733
2734
سلام دوستان خوبم،
از زمانی که عضو نی نی سایت بودم و چند ماه قبل به عنوان خواننده خاموش از این دست سوالات زیاد دیدم و متاسفانه متوجه شدم خیلی از خانمها اطلاعات کافی ندارن یا بعضا اطلاعات غلط رواج پیدا می کنه، تصمیم گرفتم این تاپیک رو إیجاد کنم تا دوستان از اطلاعات صحیحتر و دقیق تری بهره مند شوند وبارداریهای راحتتری به دور از استرس نجربه کنند.

نکاتی برای قبل از بارداری جهت بارداری موفق در اولین ماه های اقدام..........صفحه ١
استرس.............صفحه ١
أسید فولیک ........صفحه ١
کاهش استرس.....٢
رژیم و تخمک گذاری.......٢
خرافات.......٢
دعا..........٢
داروها هورمونی و ویتامین.......٢
تجربه شخصی........٢
ترشحات ......... ٣
تخمک گذاری و کیت ....... ٤
بهترین زمان اقدام .......٤
روز لقاح........٥
روز نزدیکی......٥
بهترین روش نزدیکی و تغذیه.......٥
لکه لانه گزینی.........٨
زمان مناسب بی بی چک و تست خون.......٨
خلاصه اقدامات قبل از نزدیکی و علائم زود هنگام بارداری......صفحات ٧،٨
دندانپزشکی در حاملگی..........صفحه ١٠ پست ستیا جان
تعیین و تشخیص جنسیت ............ صفحه ١١ در جواب المانی عزیز
دومین تجربه شخصی: سقط............. صفحه ١٢
تعیین جنسیت قبل از بارداری ......... صفحه ١٥
جسم زرد و پروژسترون......... صفحه ٢٠ جواب سوْال ستیا جان
بارداری پوچ و بارداری شیمیایی صفحه ٢٣
أشعه ها و بارداری ......... صفحه ٢٦ جواب سوال رز و مهسای عزیز
تجربه بارداری کنونی من......... صفحه ٢٦
مواد غذایی که بهتراست در حاملگی مصرف نشود.......صفحه ٢٨ و ٢٩
هولاهپ و ورزش و اقدام برای بارداری.......... صفحه ٣٠ سوال نیلوفر عزیز
آزمایش اسپرم ...........صفحه ٤٢
پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.
نکته اول اینکه به دوستان یادآوری می کنم اطلاعات من براساس تجربه نیست،بلکه علمی است و درضمن از اینترنت هم گرفته نشده . وقتی شما مطلبی رو در اینترنت سرچ می کنید و حتی مقاله ای پیدا می کنید اون مقاله تایید کننده اون مبحث نیست بلکه محققی صرفا آزمایشی جهت صحت ادعای خودش به صورت مقاله أرائه داده و برای اثبات اون نیاز به تعداد بسیار زیادی مقاله معتبر در شرایط مکانی و زمانی متفاوت آزمایش بشه و بعد از نتیجه مشابه در کتب رفرنس پزشکی به عنوان قانون مطرح شه. صرفا جهت اطلاع دوستان که هر مقاله موجود در اینترنت قابل اعتماد نیست.
یعنی این سوال کی تخمک گذاری اتفاق افتاده رو خوندم اومدم که فحش بدم بعضیا فکر میکنن ما اینجا دستگاه سونو از راه دور داریم...
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکته دوم این که پزشکی علم ریاضی نیست. در علم ریاضی همیشه٢*٢=٤ هست و غیر از این امکان نداره. ولی دو علم پزشکی ممکنه زمانی ٢*٢=٥ بشه، البته احتمالش بسیار نادر هست ولی این امکان وجود داره. پس همیشه به کلمات تقریبا، احتمال داره و درصد ها در علم پزشکی توجه شود.
2728
من فردا میخوام برم سونوی تخمک بر فرض که بگه الان دوتا فولی داری مثلا 12 و 14 خب میگه کی ازاد میشه یا باز باید 2 روز بعدش برم چون تاریخ دقیقشو میخوام
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2738
راست میگم دیگه تازه بعضیا میان ترشحاتشون رو توصیف میکنن من خودم یه سوال دارم راجع به همین ترشحات که چطور بفهمیم عفونیه یا نه ولی هرکاری میکنم تو این 3 سال نمیتونم خودمو قانع کنم که اون سوال رو بپرسم... میگم زشته ادم چندشش میشه
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
نه فرفری این حد که بد نیست تو مقاله ها هم هست سوالی که توی ذهنمه چیز دیگه ایه یکم موشکافانست
امروز تصمیم گرفتم راجع به نکاتی قبل از بارداری بنویسم که مطمئنا این نکات اگر به درستی رعایت بشه دوستان در همون ماه های اولیه اقدام برای بارداری می تونن نتیجه. دلخواه بگیرن. ١- تصمیم برای بارداری: اولین نکته این هست که ما واقعا در مورد بوجود آوردن انسانی در این دنیا خوب فکر کرده باشیم. بدونیم از زمان حتی قبل از لقاح چه مسوولیت هایی به گردن پدر و مادر برای تحویل دادن انسان نیکو و سالم وجود داره. واینکه مطمئن شیم زمان زمان مناسب برای تشکیل یه خانواده سه نفره است. حتما با همسر خود مشورت کنیم. خیلی ها رو دیدم اینجا ملاک هاشون برای فرزند آوری صرفا حرف مادر و مادرشوهر، حسادت جاری، تنهایی و.... بوده که همه اینها ناخودآگاه باعث ایجاد استرس بخصوص در مادر و کاهش باروری می شه. ٢- کاهش استرس: بعد از تصمیم درست باید تا جایی که میتونیم از استرس های روزمره و زندگی کم کنیم.
فرفری جون این سوْال خیلی هاست و حتما باید در مورد اون صحبت بشه اینطور فقط به خودت استرس می دی. شما بری سونو اندازه فولی ٢٠-٢٢ هم که داشته باشی ممکنه فرداش آزاد شه ممکنه آزاد نشه. فقط آرامش داشته باش و بر اساس سیکلت تاریخ تخمک گذاری رو مشخص کن و همون روز برو سونو و اگه اندازه خوبی داره اقدام کن بحث مفصله ولی در آینده توضح کامل می دم.
2706