2410
2553
تو تایپیک دوسال پیشتون خوندم که گفته بودید مشکل جنینتون جمع شدن اب در مثانه و بزرگ شدن زیادش بود دقیقا مشکل جنین من که مثه شما منجر به سقط شد الان نی نی دارید ؟ چه ازمایشایی دادید ؟ از کجا پیگیر شدید ؟ دکتر من بم گفته علتش ناشناختست هر وقت دیدید سوالامو لطفا جواب بدید من سر میزنم
خدایا شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
هرذکتری رفتم هیچ چی نگفتن می گن ناشناخته هس.ولی دکتر اخری که رفتم ازمایشای خودایمنی داده lgm.lggمی گه یه چیزایی اینجا غیرطبیعیع بعد به من گف شاید بیماری خودایمنی داری الان می خواد برم پیش یه دکتر خودایمنی
خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
من خودم یه چیزایی کشف کردم باردار که بودم حالم وحشتناک بود ویار وحشتناک دمیترون روزی سه تا و سرم یه روز درمیان از تخت پایین نمیومدم من فک می کنم به خاطر اونا بود از خودم می گما تو هم از حالت بگو چه جوری بودی بیماری داشتی قرص مصرف می کردی من میگرن وحشتناک هم دارم که تو اون بارداری زندگی رو ازم گرف وحشتتتتتت
خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
2714
من از هرکی پرسیدم ،میگه مادر زادی یعنی جهش ژن تو هر بارداری 5 درصد ممکنه پیش بیاد ،دکترم بم گفت احتمتل زیاد دلیل خاصی نداره ،اسید فولیک 5 بخور سه ماه قبل و بعد اقدام کن
خدایا شکرت 
ناناز جان برای اینکه راحتر صحبت کنیمو تو جریان دوا درمونمون باشیم یه گروه درس کردم به نان نی نی جون توی تل گ ر ا م ،لینکشو میذارم ،فاصله تل رو بردار وارد گروه شو ،
خدایا شکرت 
2706