2737
2734
امروزبرادخترم دی وی دی کارتون به زبان انگلیسی خریدم خیلی خوشش اومد. ...به نظرم بااینکه شدیدامخالف تلویزیون نگاه کردنم ولی حتی اگه فقط صداشم توگوششون باشه روذهنشون اثرمیذاره وبرابعدشون خوبه
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بفرمااا
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
بله موافقم ...من دخترم تازه انگلیسی یاد گرفته فقط با صحبت با دوستاش رایتینگش 7وب نیس ولی حرف میزنه
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
واسه کلاس از 3 چار سالگی اذیتشون نکنین...از 7 سالگی بذارید قبل اون پیشرفت هیلی کمه مگه اینکه بصورت مهد زبان باشه و کلا انگلیسی پایه مهد باشه و صحبت کنن وگرنه ترمی و کتابای موجود اصلااااااااا خوب نیس فقط خستشون میکنه بیخودی
2738
ازپیج نی نی کارتون تواینستا خریدم. ...براتون آدرسشوگذاشتم. ...برین تو تل گرامشون راهنماییتون میکنن
سایه جان من دارم روانشناسی میخونم وخب اینطورکه تاحالابه نتیجه رسیدم اینه که هرچی سنشون پایینترباشه یادگیریشون بیشتره درخصوص زبان دوم. ....بهترین گزینه فعلا تا4_5سال همینه که به صورت نامحسوس زبان دوم توگوششون باشه وتومحیط باشن. ...اینجوری نه خسته میشن وازطرفی بدون اینکه متوجه باشن گوششون به این صداهاآشنامیشه وعادت میکنن
مامان شایان بله دقیقااااااا😊البته دخترمن ازبچگی رفلاکس داشت وفکرکنم هنوزاثرات رفلاکسشه
2706