نی نی سایت > تبادل نظر > دوران بارداري > مشكلات و بيماريهاي جنين > ترخدا راهنمائيم كنين ديده نشدن قلب جنين

موضوع: ترخدا راهنمائيم كنين ديده نشدن قلب جنين + اظهار نظر

1   2   3  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
mamijon پست ها : 1618عضویت:1386/11/18
1388/5/2 - 8:51 عصر
yasi jan hala dige base fekraye bad kardan boro esterahat kon ,hame chiz ro bespor be khoda
ساراگلي (مامان آرام ) پست ها : 575عضویت:1387/7/30
1388/5/4 - 11:43 صبح
سلام ياسي جون.منم پارسال آبان ماه همين مسئله برام پيش اومد.لكه بيني خفيف در هفته 6 داشتم دكتر گفت برو سونو رفتم همه چيز طبيعي بود .دكتر بهم شياف داد استفاده كردم گفت هفته 8 برو سونو دوباره.من هفته 8 كه رفتم گفت قلب جنين تشكيل نشده و بايد سقط بشه .منم مثل تو اينقدر گريه كردم شوهرم هم خيلييييييييييييي غصه دار بود . دكترم گفت ميخواي 1 هفته ديگه صبر كن و بعد برو سونوي واژينال.منم بعد از 1 هفته كه رفتم گفت قلب تشكيل نشده و بايد سقط بشه با وجود اينكه لكه بيني من روز بعد از مصرف شياف كاملاً قطع شده بود. دكتر گفت اين قانونه طبيعته كه از هر 100 بارداري 20 تاش قبل از 3 ماه سقط بشه
ساراگلي (مامان آرام ) پست ها : 575عضویت:1387/7/30
1388/5/4 - 11:45 صبح
من اينا رو نگفتم كه ته دلت رو خالي كنم .گفتم كه آمادگي هر اتفاقي رو داشته باشي و مثل من داغون نشي.اميدوارم كه جنين تو مشكلي نداشته باشه و به حال و روز من دچار نشي . فقط سعي كن صبر و تحملت رو براي هر اتفاقي بالا ببري
nini پست ها : 2140عضویت:1387/8/28
1388/5/4 - 9:28 عصر
تو هفته 7 اونم از رو شكم كه نطفه ديده نمي شه. مال من كه فقط با واژينال ديده شد. اونم فقط يك نقطه بود.هفته 9 قلبش رو ديدند. اونم ضربان رو فقط. اونچه الان مهمه ديده نشدن قلب نيست بلكه لكه بيني شماست. كه بايد استراحت مطلق كني و حتما به دكترت بگي كه بهت پروژسترون بده
مژگان پست ها : 120عضویت:1388/5/5
1388/5/5 - 12:56 صبح
پروژسترون كه آبنبات چوبي نيست به دكترش بگه براش تجويزكنه ودرهمه هم موفق نيست هرچي خود دكترش گفت انجام بده بهتره تا اينكه خودش پيشنهاد بده
مامان عسل پست ها : 2عضویت:1390/3/3
1390/3/4 - 4:55 عصر
دوستان سلام
من هفته هفتم بارداري ام هستم ديروز سونو واژينال انجام دادم . دكتر گفت هنوز قلب تشكيل نشده . ساك و زرده ديده مي شه . يك هفته صبر كن تا ببينيم چي مي شه ؟ كسي مشكل منو داشته ؟ يعني بايد كورتاژ كنم يا ممكنه هفته ديگه قلب ديده بشه . لطفاً نظر بدبد .
zahra پست ها : 685عضویت:1390/1/14
1390/3/4 - 6:41 عصر
مامان عسل نگران نباش منم مشكل تو رو داشتم و خدا رو شكر وقتي 2 هفته بعدش رفتم دكتر قلبش تشكيل شده بود عزيزم به خودت استرس وارد نكن كه سمه دكتر علتش رو هم بهم گفت و اين بود كه تخمك گذاري ديرتر از انتظار بوده و در نتيجه سن بارداريم اونطور كه دكتر گفته بوده نبوده و لقاح ديرتر انجام شده بوده خلاصه دكتر 2 هفته سن بارداري رو اشتباه بهم گفته بود بسپار به خدا و آرامش خودت رو حفظ كن چون دركت ميكنم كه چه حالي داري
راحله پست ها : 888عضویت:1389/5/1
1390/3/5 - 1:03 صبح
مامان عسل جون اصلا اصلا نگراني به خودت راه نده.مورد منم مثل شما بود.توي اون دو هفته مردم و زنده شدم.تازه خواهر شوهرم هم دقيقا همينطور بود.زهرا جون درست ميگن.دكتر منم گفتن كه تخمك گذاري ديرتر از موعد اتفاق افتاده
توكلت به خدا باشه عزيزم
زندگي چون گل سرخيست،پر از خار پر از برگ و پر از عطر لطيف...
راحله پست ها : 888عضویت:1389/5/1
1390/3/5 - 1:04 صبح
راستي من دو هفته بعد دوباره رفتم سونو و قلب ديده شد
زندگي چون گل سرخيست،پر از خار پر از برگ و پر از عطر لطيف...
سارا پست ها : 262عضویت:1390/2/27
1390/3/5 - 10:23 صبح
سلام مامان عسل جون منم مشكل شما رو داشتم من بهمن ماه سال گذشته تو هفته 8 قلب جنينم ديده نشد و بهم گفن بايد حتما بري كورتاژ اما من حرفشونو گوش نكردم چون شنيدم كورتاژ خيلي عوارض داره از جمله چسپندگي در آينده و اگه پزشكت آماتور باشه ممكنه رحمت سوراخ شه و خداي نكرده هزار مشكل و ......

من براي بچه ام صبر كردم اما خودش خود به خود دو هفته بعد سقط كامل شد و اثري ازش نموند بچه ي اولم بود و من خيلي براش عزاداري كردم اما بازم هزار بار خدا رو شكر كردم كه كورتاژ نكردم

به نظر من تو هم صبر كن اگه به اميد خدا قلب بچه ات تشكيل شده باشه كه معلوم ميشه اگه هم نشده باشه كه خود به خود بدون عوارض سقط ميشه

زياد خودتو ناراحت نكن من برات دعا ميكنم و تو هم راضي باش به رضاي خدا...

من بعد از اون جريان 2 ماه بعد باردار شدم و الان تو هفته ي 6 بارداريم

اگه سوالي داشتي به وبلاگم بيا تا مفصل بهت جواب بدم چون من درست شرايط تو رو داشتم.

1390/3/5 - 10:25 صبح
سلام مامان عسل جون منم مشكل شما رو داشتم من بهمن ماه سال گذشته تو هفته 8 قلب جنينم ديده نشد و بهم گفن بايد حتما بري كورتاژ اما من حرفشونو گوش نكردم چون شنيدم كورتاژ خيلي عوارض داره از جمله چسپندگي در آينده و اگه پزشكت آماتور باشه ممكنه رحمت سوراخ شه و خداي نكرده هزار مشكل و ......

من براي بچه ام صبر كردم اما خودش خود به خود دو هفته بعد سقط كامل شد و اثري ازش نموند بچه ي اولم بود و من خيلي براش عزاداري كردم اما بازم هزار بار خدا رو شكر كردم كه كورتاژ نكردم

به نظر من تو هم صبر كن اگه به اميد خدا قلب بچه ات تشكيل شده باشه كه معلوم ميشه اگه هم نشده باشه كه خود به خود بدون عوارض سقط ميشه

زياد خودتو ناراحت نكن من برات دعا ميكنم و تو هم راضي باش به رضاي خدا...

من بعد از اون جريان 2 ماه بعد باردار شدم و الان تو هفته ي 6 بارداريم

اگه سوالي داشتي به وبلاگم بيا تا مفصل بهت جواب بدم چون من درست شرايط تو رو داشتم.

1390/3/5 - 10:32 صبح
هستيد؟

به خدا از ته دل آرزو ميكنم اتفاقي كه ارسال براي من افتاد واسه تو نيافته و يه بارداري سالم داشته باشي عزيزم

من فقط خواستم تجربه ام گفته باشم
1   2   3  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: