2733
2734
عنوان

کمک!!!!!!!!!!

105 بازدید | 30 پست
بچه اولم پسر هست بعد ازین که باردار شدم و فهمیدم دوقلو هستن به امید این بودم که یکیش دختر بشه و خیالم راحت بشه دیگه دو روزه رفتم سونو فهمیدم دوتا پسره نمیدونم چکار کنم دارم قاط میزنم. روحیه ام بهم ریخته همش میگم یعنی من دختر نداشته باشم؟!!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سحر جونی فدا سرت بابا ولش کن سه تا پسر که خوبه
دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738
دختر یا پسر بودن کودک مهم نیست.مهم تربیت اون و شایسته و صالح تحویل دادنش به جامعه کنونیه. اصلا به این مسائل فکر نکنید و تابع شرایط باشید تا آسیب نبینید.
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2706