2737
2739
عنوان

چرا ؟

8 بازدید | 26 پست
منه بیچاره هر وقت مهمون دارم البته قوم شوهر باید حتما خانواده همسرم هم باشن خونم کوچیکه واقعا خیلی سخته برام خیلی مهمونا مهم هستن که جاشون تنگ نباشه و اذیت نشن اخه میگم اومدن مهمونی نباید بهش بد بگذره که هر وقت میخوام یکی رو دعوت کنم عزا میگیرم با اینا چیکار کنم دفعه اول یکی از خاله هاشو دعوت کردم ماشالله خودشون زیاد بودن اصلا جا نداشتم اونا رو نگفتم اگه بدونید چه قشقلقی به پا کردن اشکم در آمود من دوست دارم رو میز غذا بکشم اونا میگن نه رو زمین بنداز الکی میز ناهارخوری برای جهازم خریدم با فامیلای خودم اصلا مشکل ندارم سلف سرویس میچینم همه میخورن کلی هم حال میکنن ولی امان از اینا
حالا از اون موقع که بهشون برخورده بود منم مجبورا دعوتشون میکنم ولی با اعمال شاقه چون خدایی خیلی جام تنگ میشن همشونم درشت و چاق هستن خدایی خیلی سخته پرتوقع هستن
به شوهرت بگو منطقى بهشون توضیح بده من جایى که زندگى مى کنم کسى شب خونه کسى نمى خوابه حتى یه نَفَر واسه من مهمون میاد ٣٠یا ٤٠نفر برادر شوهر هام میامدن خودم دفعه قبلى گفتم شرمنده دیگه جا ندارم
تمام زندگى ام در دو کلمه ختم مى شود همسرم و فرزندم😘😘😘😘👍🏻 علاقه مندان به زبان المانى بیاین با هم باشیم 😜😜😜😜🤣 http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1560331

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
پاسخ مثبت به خاسته یا رفتاری باعث تقویت اون رفتار میشه و باعث تداووم اون رفتاره اما پاسخ منفی به خاسته یا رفتاری باعث سرکوب و کم شدن اون رفتار میشه و کم کم ازبین رفتن رفتار
بهر حال یا تا آخر عمرت باید سکوت کنی و رفتار رو ادامه بدی درهر شرایطی یا اینکه خودتو برای چند تا دعوای حسابی آماده کنی و مقاومت کنی و بعد از اون دیگه تا آخر عمر خلااااااااااااااص و راحتی
2706