2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوستم امریکاست دکتر گفته بود تا یک سالو 3 ماه نمیدونم یا 13 ماه
سینه و شیشه و پستونکو بگیر بچه از لیوان شیر بخوره پستونک و... هم نخوره
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2738
من امریکا هستم. دکتر بجه های من گفت یکسالگی شیر غذای اصای بعد ازون سال دوم غذا مهمتر یه اشتباهی که ما مامانای ایرانی می کنیم و من اینجا یاد گرفتم تو بیمارستان اینه که شیر باید هر 2تا 3ساعت یکبار هر سینه حتما یه ربع تابیست دقیقه داده بشه نه بیشتر ونه فاصله کمتر کمتر از ده دقیقه نباید باشد چون پنج دقیقه اول فقط اب اینا پرستارا میدگفتن اخه یه گروه پرستاری توو بیمارستان دارن واسه اموزش مادر تا مادر بتون راحت شیر بده یادش می دن بعد مرخص می شه.
اینجا فقط تاکیدشون اینه که بچه بالای یکسال شب شیر نخوره به خاطر دندوناش . و اینکه در شبانه روز بیشتر از 300 سی سی شیر نخوره که اشتهاش برای غذا از دست نره ولی مورد مدت شیردهی هیچی به من نگفتن .گفتن هر چقدر که خودت دوست داری یا طبق فرهنگتونه بده