2737
2734
عنوان

داریم ب محرم نزدیک میشیم

10 بازدید | 19 پست
جایی ک من زندگی میکنم دکتر متخصص نیست ۲۵ ک متر امروز رفتم شهر کناری دو تا فلوشیپ نازایی داره ۴ماه پیش. پیش یکیشون رفتم در نهایت نزاکت برگه های ازمایشمو جلوم پرت کرد تا خود خونه اشک یختم من تنبلی تخمدان دارم بعدش رفتم پیش اون یکی فلوشیپ نازایی ماه پیش برام عکس رنگی نوشت اینجا عکس رنگی نمیرن ۲۰۰ ک متر رفتم مرکز استان بهم گفت عفونت داری نگرفت عکسو شب عرفه هم لود تا خونه ۲۰۰ ک متر برگشتیم همش بغض گلومو داشت امروز رفتم بهش گفت عکس رنگی رو نگرفت ازم بدون هیچ توضیح دیگه ای برا عفونتم دارو نوشت و گفت برو تنها دکتریه ک هرروز میشینه تو مطبش خ خ سرش شلوغه ب خونواده هامونم نگفتیم خیلی دلم گرفته خیلی ی کم گریه کردم ولی سبک نشدم شماهابرام دعا کنید خانمهایی ک بچه شیر میدید. حامله اید. خونتون مشهده. قم هست من خیلی ب دعاهاتون نیاز دارم خیلی
لطفا واسه حاجت روایی من یه صلوات بفرستید ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
دیانا جونم عاشقتم مامانی ❤❤ خدایا این حس قشنگ مادری رو قسمت تمامی منتظرین کن 💕💕💕💕💕💕💕💕 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗
2731
اخی گلم.. چه دکتر بی انصافی!!! برات دعا میکنم که انشالله به حاجت دلت برسی.. تو هم منو دعا کن گلم
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
2738
دعا میکنم زودتر ب ارامش و خنده برسی و دامنت سبز شه حرفه دکترا رو جدی نگیر..اون بالایی مهمه ک همه چیمون دسه خودشهظ
من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
عزیزم امیدت به خدا باشه دکتر سگ کیه داداش من اسپرمش صفررررر الان 5تا بچه داره زود 7ودتو باختی
خدایااااا تنها امیدم تویی امیدم رو ناامید نکن خودت معجزه ات رو نشونم بده دوس دارم من هم مامان صدا بشم
خودشه
من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
انشالله به لطف خدا و عنایت امام حسین بدون نیاز به دکتر باردار بشی عزیزم یه ختم زیارت عاشورا به نیت شش ماهه امام حسین بردار از اولین روز بعد از پریودت بخون انشالله حاجت بگیری و اگه میتونی روز عاشورا رو با صد لعن و صد سلام بخون
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
2706