2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
صبح که بیدار میشدم یک ساعت تو حیاط پیاده رویی میکردم صبحانه و ناهار و شام کم میخوردم میوه زیاد میخوردم.اب هم زیاد میخوردم. نمیدونم چه مرگم شده انگیزمو از دست دادم یدوماه دیگه ورزش نکردم
🌻برای سلامتی و فرج امام زمان یه صلوات بفرست🌻
من بعد زایمان با رژیم کم خوری و روزی یه ساعت ایروبیک در عرض تقریبا دوماه13کیلو کم کردم
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
منم میخام کم کنم اراده کردم از امروز روزی یه ساعت برقصم و کالری رو هم رعایت کنم
هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
2738
الان50ام،قدم155.دلم میخاد46-47بشم.شنیدم حلقه خیلی خوبه
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
شادن با حلقه چقد کم کردی.من نمیتونم پیاده روی و باشگاه برم فعلا
ننه سرما جدی؟تازه میخاستم بخرم
2706