2733
2734
عنوان

سوال دارم در موردivf

14 بازدید | 59 پست
سلام.من امروزiuiمنفی شد.مرکز گفت سه سیکل پری بعدت بیا
خدایا مثل اخرین برگ پائیزی خستم.قبل از اینکه بیفتم دستمو بگیر. میشه خواهری کنید برای اینکه منم به زودی مامان شم یه صلوات بفرستید
تو همون ماه انتقال انجام میشه یا ماه بعد؟
خدایا مثل اخرین برگ پائیزی خستم.قبل از اینکه بیفتم دستمو بگیر. میشه خواهری کنید برای اینکه منم به زودی مامان شم یه صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رضوان نمیشناسمت اما ی حسی بهم میگه زود مامان میشی
اگر کسی را یافتی که در لبخند،غمت را دید... در سکوت ،حرفهایت راشنید.... و در خشم،محبتت رافهمید.... بدان که او بهترین دارایی توست. خدایا مواظب مادرم و همسرم باش....آمین.
2728
نمیدونم چندسیکل تخمک کشی میکنن،ولی ازتخمک کشی تاانتقال حدودا5_6روز فاصله هست
خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲
بعد از سه سیکل میری تازه بهت دارو میدن و دو بار باید سونو بشی بعد تخمک کشی می کنن بستگی به کیفیت تخمک داره که چقدر دارو استفاده کنین بعضی ها یک ماه استفاده کنن فولیکول کافی دارن و کارها انجام میشه و بعضی ها ....
امضاتو خوندم واست صلوات فرستادم به حق شش ماهه امام حسین,ع, تو محرم مامان میشی ان شالله
خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 
2738
خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من که انقد مشکلات دارم کلا بچه دار شدنو بی خیال شدم هر چی خودش بخواد شد شد, نشد نشد
خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 
ممنونم عزیزم.الان چن ساله واس عاشورا تاسوعا نذر کردم باردار باشم اش درجه یک بدم.اما قسمت نشده
رضوان جان ان شاالله به وقتش امیدوارم امسال برای شما وقتش باشه
من این ماه واسiuiفقط4تا امپول دور ناف زدم.پنج ،شش تا فولی خوب داشتم.ب نظرتون واسivfب همین راحتیه؟
یکی از بستگان ما 22 سال ناباروری بدون علت داشت یعنی هم خودش هم همسرش کاملا سالم بودن اما نمیشد یهو باردار شد وقتی رفت دکتر, و دکتر پرونده اش رو باز کرد بهش گفته بود آخرین مراجعه ات هفت سال قبل بوده یعنی هفت سال بود دیگه درمان هم نمیکرد خدا خواست و بهش داد الان ماشالا بچشون پیش دانشگاهییه به خودش توکل کن
نمیدونم صبح هم تابیکتو دیدم خواستم بگم اما حالت خوب نبود اما الان گفتم بگم بهت... نمیدونم فقط یک حسه... برای خواهرشوهرم این حس رو داشتم و بعد ٨سال حامله شد. ان شاا... تو هم بشی. همه منتظرا مامان بشن الهی. اللهم صلّ الی محمد و آلِ محمد
اگر کسی را یافتی که در لبخند،غمت را دید... در سکوت ،حرفهایت راشنید.... و در خشم،محبتت رافهمید.... بدان که او بهترین دارایی توست. خدایا مواظب مادرم و همسرم باش....آمین.
2706