2726
عنوان

دلم خون...

7 بازدید | 44 پست
امروز از صبح حال پدرم خوب نبود درد کلیه گرفته بود کلیه اش آخه سنگ داره هم عفونت کرده بود هم از جاش تکون خورده بود. از صبح بیمارستان بودیم ظهر اومدیم خونه دوباره عصر حالش بد شد بردیم باز بیمارستان اونجا کلی آمپول سرم مامانم زنگ زده بود داییم و عمه بزرگم با پسر خاله ام دکتر شوشوم هم اونجا بود باهم برده بودیم بیمارستان. برگشتنی دیدم شوشوم ناراحته اومدیم خونه ازش پرسیدم چی شده میگه اونجا داشتی با پسرخالت هرهرکرکر میکردین منم بدجور ناراحت شدم بابای من تو اون حال زار آخه من چرا باید با اون هر هرکرکر کنم فقط من قضیه دکترو داروها و سونوگرافی بابا رو گفتم شوشوم هم اینجوری باهام برخورد کرد دلم بدجور آتیش گرفت الان هم قهریم باهام...
من هستم تا نفسم هست تو هم باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شو شو؟؟؟
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
نه اصلا میدونی بابا کند باز از پسرخاله ام پیش همسرم تعریف کرده اونم ازش بدش میاد منم چند بار گفتم من اگه میخواستم با پسر خاله ام ازدواج کنم باتو ازدواج نمیکردم چون قبل از تو پسرخاله ی من بود
من هستم تا نفسم هست تو هم باش
شوشوتون؟ دچار سوئ تفاهم شده.شایدم از چیز ده ای ناراحت بوده خاسته اینجوری تلافی کنه.
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2706