2737
2739
بعد از بیست سال زندگی و چهار فرزند به طوری که می گفت زنگیشون عاشقانه بوده و شوهرش یک بار هم دست روش بلند نکرده بود دو سال پیش متوجه ارتباط شوهرش با یک خانم مطلقه میشه...بعد این خانمه می فهمه بر عکس همه ی خانمای امروزی که قهر و جیغ و داد و آبروریزی راه میندازن...فقط به شوهرش می گه چرا؟ علتش رو به من بگو ... شوهره هم اوایل طفره می رفته و نمی گفته که مثلا خامنش ناراحت نشه بعد از چند وقت میفهمه که ارتباط شوهرش خیلی زیاد شده و کار داره به جاهای باریک می رسه و شوهرش می خواد اون خانمه رو به عقد رسمی در بیاره اون خانمه هم دو تا بچه داره می گه حالا که موضوع جدی شده شوهرم اعتراف کرده که فقط به دلیل مسائل جنسی به سمت اون زن کشیده شده و تا با این زن جدیده ارتباط نداشته فکر می کرده که همه مثل همن و حالا فهمیده که نه انگار یه تفاوت هایی دارن
خدا رو چه دیدی شاید اون ناممکنی که بهش فکر میکنی همین روزا ممکن شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
وااااای خداخودت به دادمون برس من واقعاازخیانت میترسم حاضرم بمیرم ولی باچشم خودم همچین روزی رونبینم به دوستت بگوبه شوهرش بگه ازش جدامیشه وبچه هاشم میده که زن جدیدش نگه داره
حالا این خانمه نگران بچه هاش بود که داره دو تا نون خور دیگه بهشون اضافه میشه با هیچ کس این موضوع رو مطرح نکرده بود و تصمیم هم نداشت بکنه برای میانجیگری چون می گفت آبروی شوهرم میره می گفت اگر برم جراحی ترمیم انجام بدم ممکنه شوهرم به سمت من کشیده بشه بیچاره 150 تومن دارو برای پوستش گرفته بود موقع حرف زدن بغض می کرد بیچاره شوهرش کارگر بود و وضع مالیه متوسطی داشتن
خدا رو چه دیدی شاید اون ناممکنی که بهش فکر میکنی همین روزا ممکن شد
2706