2733
2739
من از این محصولشون استفاده نکردم اما در کل محصولات سینره از نظر من خیلی عالی و با کیفیت هست و چندین محصولشو که دارم راضی هستم کرم پودرشو هم چه تو سایت خودشون چه دیجی کالا نظرات مثبت در موردش خوندم
درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

و یک چیز دیگه کرم پودر و ضد آفتاب باید به پوست شخص بسازه.یعنی شما و خواهرتون مثلا ممکنه دوتا نتیجه کاملا متفاوت بگیرین از یه چیزی من برای مصرف روزانه از BB کرم مارک میبلین استفاده می کنم.خیلی سبکه مدلی که رنگ صورتی داره روی جلدش خاصیت روشن کنندگی داره و برای پوست شما که خشکه هم مناسبه
2728
من سینره استفاده نمیکنم چ جالب کرم پودرع بعد ضد چروکه نشنیده بودم من انتی ایج اون استفاده میکنم وً خیلی راضیم
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
شهابی بی بی کرم ها کرم های رنگی خیلی خیلی سبک هستن
پوشانندگی زیاد مثل کرم پودر رو ندارن اما خب رنگ و ظاهر قشنگی به پوست میدن و مناسب مصرف روزانه هستن
من راستش فقط میبلین استفاده کردم و میدونم دو مدل داره.یکیش همون صورتی که گفتم خاصیت روشن کنندگی داره و مناسب انواع پوست هست
یکیش هم سبزه که برای پوستای چربه و ضد جوشه
واقعا از جفتش راضی هستم
شاید مارکای دیگه ای باشن که مثلا ضد چروک باشه خاصیتشون
اما از من به شما نصیحت برای ضد چروک محصول جداگانه و خوب استفاده کن.
2738
خواهش می کنم عزیزم.من همیشه سعی می کنم تحربه های پوستی خودمو به بقیه هم بگم.برای همین با اینکه من پوستم چربه و شما گفتی خشکه پوستت اما اگه بازم سوالی داشتی بهم پیغام بده اگه بدونم حتما جواب میدم