2726
سلام عزیزان دی وی دی هاشو گذاشتم رو لپ تاپ باز نمیشن آخه چرا ؟؟؟
بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
کسی اگر داره بگه برای شما چطوری بودن؟
بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
من برای پسرم خریده بودم. ولی توی کامپیوتر امتحان نکردم، توی دستگاه دی وی دی پلیر میذاشتم. مشکلی هم نداشت. توی یکی دو تا دستگاه تست کن. اگر مشکلی داشت با شماره خودشون تماس بگیر برات عوض کنن.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید چندتا دی وی دیه؟قیمتش چنده؟آخه قصد خرید دارم نمیدونم چجوریه

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

رو لب تاپ و کامپیوتر باز میشه اونایی که باز نمیشه مشکل داره براتون عوضش میکنن
خوشبختی حالت عادی زندگی منه.... http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1570087 تاپیک سفره آرائی و تزیین غذا تشریف بیارید💞😋
12 تا دی وی دی هستن و یه کتاب عکس و شعر کوچیک توش هست و 200 عدد فلاش کارت قیمتش 49 تومان خریدم
مرسی میرنا جان

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.