2733
2734
عنوان

سیسمونی

57 بازدید | 53 پست
خانوما شما درجه حد سیسمونی گرفتید؟مامانم میگه بیشتر از 5تومن سیسمونی نمیدم ،با پنج تومن میشه یه سیسمونی آبرومندانه خرید که دهن خانواده شوهر باز نشه ؟خیلی ناراحتم....
خیلی از قیمتای الان ندارم ولی قطعا میشه ،٥تومن پول کمی نیست ،چیزای اصلی رو بگیری میشه ،تو زندگیت برا خودت زندگی کن نه برا بقیه دهن مردم همیشه باز هست
اندکی صبررر سحر نزدیک است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 5 و نیم خریدم خداییش هم خوب شد یک و نیم سرویس چوب خریدم 400 سرویس کالسکه و کریر و ساک خریدم سرویس غذا خوری هم شد 150 100 تومن سرویس بهداشتی 100 تومن هم شیشه و پستانک و این چیزا ما بقیش هم لباس و عروسک خریدم بیشتر هم رو تزیین کار کردم
میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2728
البته من همین امسال خریدم
میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2738
من کرج زندگی میکنم و اره واقعا چرا که نه دوست داشته باشی عکس سرویسم رو میزارم ولی کرج همین حدوداست
من تخت و کمد دو درب و یه ویترین تک در خریدم تختم هم نوزاد و نوجوان و گهواره ای هستش
2706