2737
2734
خدا رو شکر این ماه حامله شدم.فکر میکردم حامله شم دیگه خیالم راحت میشه.اما الان خیلی نگرانم. هفته ششم کمر درد و گاهی وقتای دل دردایی شبیه دل دردای پریود دارم.دکتر هم رفتم گفت دو هفته دیگه برو سونو اگه جنین کامل تشکیل شده بود بیا شیاف بدم بهت. خیلی نگرانم .آخه حاملگی قبلی هم دل درد داشتم بعدا فهمیدم نی نی مرده.نمیدونم شاید هم بخاطر کورتاژیه که فروردین داشتم. کسی هست مثل من باشه?شماها اصلا درد ندارین?
بدی روزای خوب اینه که بعدا میفهمیم روزای خوبی بودن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من این دل درد رو داشتم تا اخر بارداری یه نوع انقباضه,قرص و شیاف بهم داده بود.بچه ام تا وارد ماه نه شدم به دنیا اومد.استراحت کن پله اصلا بالا پایین نکن.
خدایا شکرت شکرت شکرت.
2731
همه تاریخا از اولین روز اخرین پریوده، اینطوری مدت بارداری چهل هفته یا دویست و هشتاد روزه ولی مدت واقعیش سی و هشت هفته یا دویست و شصت و شش روزه
من این حال و هوامو دوست دارم...💚
فعلا دارم استراحت میکنم. همین که ده دقیقه پاشم به کارام برسم کمر دردم شروع میشه. البته بیشتر از دل دردا میترسم آخه خاطره بدی دارم. حالا خدارو شکر خیلی کمتر شده .پنجشنبه خیلی شدید بوددولی از اون به بعد دقت کردم فقط روزی یک یا دوبار یه درد خفیف احساس میکنم. ولی کمر دردم داءمیه
بدی روزای خوب اینه که بعدا میفهمیم روزای خوبی بودن
2738
چون معلوم نیس لقاح کی صورت گرفته از LMPاستفاده میشه و تاریخ زایمان هم اینطوری بدست میاد که هفت روز به روز اخرین پریود اصافه کن و سه رو از عدد ماهش کم کن یدونه هم به سالش اضافه کن
من این حال و هوامو دوست دارم...💚
از اون روز پریودی حساب میکنن یه ده روزم بهش اضافه کنی میشع تاریخ زایمان طبیعی براساس تاریخ پریودی.که وقتی میری سونو تو سونو هم براساس رشد بچه یه تاریخ زایمان بهت میده
وکسی چه می داند تو روی همه مسکنهایی جهان را کم میکنی...
2706