2737
2734
عنوان

تک لوله ای ها ....

221 بازدید | 44 پست
سلام دوستان من به خاطر حاملگی خارج رحم لوله راستمو از دست دادم اگه کسی مثل من بوده و باردار شده لطفا راهنماییم کنه خیلی نگرانم کسایی هم که تک لوله ان و منتظر بیایید با هم باشیم
خدایااااااا شکرت
نگار گلی جان خیلیا با یه لوله باردار سدن عزیزم کافیه خدا بخواد... امیدت به خدا باشه.ان شالله زودی مامان میشی
خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلام عزیزم نگران نباش اصلا خاله من دقیقا سه سال پیش با اینکه آی یو دی داشت خارج از رحم باردار شد و لولش ترکید جراحی کردن لوله رو برداشتن الانم پسر سومش دو سالشه
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
فکر کنم چپ عزیزم
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
2706