2726
من تو هفته هشت هستم پنج شنبه عصر خابیده بودم، یهو ازم خونابه زیادی دفع شد. رفتم بیمارستان شیاف دادن اومدم خونه تبدیل به خونریزی شد، بعد با شیافا به لکه بینی قهوه ای تبدیل شد اما لکه بینیم کم نیست. دیروز رفتم قلب نینیم نرمال میزد شکر خدا سابقه سقطم تو هفته شش داشتم خیلی نگرانم الانم استراحتم تقریبا همش دراز کشم و روزی یک شیاف مصرف میکنم اگه تجربه دارین میشه بگین تا کی این حالت ادامه داره، من شاغلم الان تو خونه بودن و استراحت مطلق برام خیلی سخته
به استراحت مطلق ادامه بده شیافتم هر روز بزار تا وقتی قطع نشده تحرکتو کم کن نزدیکی اصلا نداشته باش هماتوم نداشتی؟
هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم سر حاملگیم الان همینم...تا هفته دوازده داشتم..فعلا قطع شده دیگه خدا رو شکر.... هفته شونزده هستم
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2728
نگران نباش منم از هفته ی ۸ لکه بینی داشتم بعد به مدت یک روز خونریزی داشتم از اونروز به بعد به مدت سه هفته لکه بینیم ادامه داشت شیاف وآمپول پروژسترون هم استفاده میکردم تا هفته هفته ۱۱ فک میکنم دیگه خوب شدم‌.خیلی سونو هم دادم میگفتن مشکلی نداری نمیدونم برا چی بود‌.الان هفته ۲۵ هستم.نینیم هم پسر
خدایا راضیم به رضای تو