2726
می خواستم بدونم راضی هستید به نسبت شهربه و خدمات چون خیلی کلاساش شلوغه
لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
دوستم دو قلوهای خاله ش پیش دبستانی و کلاس اولشون اونجا بودن. امسالم دومن. میگفت خاله م خیلی راضی. فقط یک کم مراسمهای مذهبی شون زیاده.
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
والا... الان همه کلاسها شلوغه. مدرسه پسر من 6 تا اول ثبتنام کرده که هر کلاس 33 تا دانش اموز داره. همون اوج جمعیت سالهای 60 تا 65...الان زایمان کردن و بچه هاشون به سن مدرسه رسیدن واسه همینم تعداد دانش اموزا زیاد شده
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون لیا جون
لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2728
تدریس خصوصی اول ابتدایی اگر کسی خواست ۰۹۱۵۳۰۳۶۴۵۱
مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها *********************************************************************************************************** فروشگاه اینترنتی با مرکزیت مشهد http://bazar90.ir اگه کار یا هنری دارین که میخواین ارائه بدین میتونین تماس بگیرین یا ایمیل بزنین تو این فروشگاه محصولاتی نظیر پوشک بچه - ترمه - بدلیجات - سفارش کیک و غذای خانگی - قابلمه -کارهای هنری و .... وجود داره