2737
2734
عنوان

وزن جنین در هفته35

| مشاهده متن کامل بحث + 186870 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وزن جنینم در سونوی 33 هفتگی 1720 گرمه و گفتن که یک هفته رشدش عقب افتاده و آب درو جنین هم در حداقل نرماله. در حالیکه سه هفته قبل از اون که سونو دادم هیچ مشکلی نبود حتی وزنش بالاتر از حدودی بود که توی سایتها نوشتن. حالا قراره دو هفته دیگه برم سونو به نظر شما ممکنه رشد بچه متوقف شده باشه؟ برای وزن گیری جنین چکار کنم؟ ممکنه رشدش به حالت طبیعی برسه؟ تو رو خدا اگه کسی چیزی میدونه به من بگه خیلی نگرانم.
این لینک رو نگاه کنید، وزن متوسط رو در هر هفته نوشته http://www.babyyourbaby.org/pregnancy/during-pregnancy/fetal-chart.php اگه توی گوگل بزنید normal fetus weight chart از این مدل جدول های وزن جنین زیاد میاره
باید جای من باشی تا حس کنی....چقدر سخته عشقت بلرزه صداش //// ببینی چطور حاضری جونتو....بدی تا یه رویا بسازی براش
2738
سیم سیم جون چیزایی که من راجع به رشد جنین میدونم اینه اولا ممکنه این کمبود وزن به دلیل این باشه که خودت جثه ی ظریفی داری دوما این مقدار تفاوت وزن خیلی هم زیاد نیست، چون توی نت سرچ کنی میبینی که جدول های متفاوتی وجود داره و همه ی جدولها که یکی نیستن، براساس نژاد و اینا هم فرق داره خب سوما راههایی برای کمک به وزن گیری جنین هست که کاملا علمی و موثره: استراحت زیاد مادر برای اینکه انرژی بدنش صرف جنین بشه دراز کشیدن به پهلوی چپ، مدام به پهلوی چپ بخواب و شبها هم به پهلوی چپ بخواب مصرف زیاد مایعات پرهیز از فست فود و خوردن مغزیجات مثل بادام و پسته و همینطور مصرف بیشتر پروتیین مثلا جوجه کباب..، بیشتر گوشت و مرغ و ماهی بخور میوه جات تازه در روز چند وعده بخور قرص مولتی ویتامین بارداری هم بخور اینا رو رعایت کن، و با پزشکت هم مشورت کن تنها نکته مهم اینه که جفتت خوب و با کفایت باشه، اگه توی سونو ایرادی از جفتت نگرفته، با همینا خوب میشه و نی نی وزن میگیره.تازه اگه خدای ناکره جفت هم مشکل خونرسانی داشته باشه، بازم چاره داره، معمولا هپارین با کلگزان میدن بزنی که خونرسانی خوب بشه..... کلا نگران نباش مشکل بزرگ و غیر قابل حلی نیست
باید جای من باشی تا حس کنی....چقدر سخته عشقت بلرزه صداش //// ببینی چطور حاضری جونتو....بدی تا یه رویا بسازی براش
خواهش میکنم سیم سیم جون، من واقعیت رو گفتم، توی نت هم سرچ کنی همینا رو گفته توکل به خدا کن و آرامشت رو حفظ کن، ضمنا برای سونو هم پیش یه متخصص با تبحر برو، چون دقت فرد سونوگرافیست هم خیلی مهمه. برای سلامتی نی نی ات و خودت دعا میکنم عزیزم، بیا حتما اینجا خبرش رو به ما بده
2706