2410
2553
عنوان

وزن جنین در هفته35

| مشاهده متن کامل بحث + 185877 بازدید | 56 پست
رشد جنین در هفته 22
کودک شما چگونه تغییر می کند؟
اکنون کودک درون رحم شما مثل یک نوزاد ولی کمی کوچکتر است. او 27.7 سانتی متر طول و حدود 450 گرم وزن دارد. پوست او تا زمانی که به اندازه کافی وزن اضافه کند چروکیده به نظر می آید؛ و موهای نرمی بنام لانوگو که سر و بدن او را پوشانده ، قابل دیدن است. لبهای او مشخص تر شده و دندانهای او به شکل ریشه هایی در درون لثه اش ظاهر شده اند. هرچند چشمهایش رشد کرده اند اما عنبیه (بخش رنگی چشم) هنوز رنگدانه ندارد و رنگی نشده است. ابروها و پلکهای چشمان او در محل خود قرار گرفته اند و لوزالمعده او (که برای تولید هورمونها بخصوص انسولین ضروری می باشد) به سرعت در حال رشد است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
الی جان وزن نی نی من تو هفته 31 تقریبا 1650 بود که دکتر گفت خوبه پس 1700 باید طبیعی باشه .

منم شنیدم بین 250 تا 300 گرم در هفته وزن اضافه می کنه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

مامان کوچولو مطمئنا ماءالشعیر وزن خودت را هم بالا می بره .

میتونی از پودر لیدی میل برای افزایش وزن نی نی استفاده کنی

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

سلام عزیزا . من خودم از اول بارداری تا اول ماه هشت کلا 7 کیلو اضافه کرده بودم . دکتر یه جور کپسول ویتامین داد که فقط مال بارداراست اونو خوردم و هر روز هم بستنی شیرینی و هر چی عشقم بود . چون نی نی باید چاق بشه می تونی شیرینی شکلات بستنی زیاد بخوری و الان که اول نه هستم 13 اضافه کردم .
سلام دوستای عزیزم

من 3 روز پیش که 34هفته و 2 روزم بود رفتم سونوگرافی

وزن جنین 1900-2 کیلو بود که گفت خیلییییییییییییییییییییی کمه

گفت این وزن جنین به هفته های 31-32 میخوره با اینکه من 35 هفته هستم

نمیدونم چیکار کنم

خیلی نگرانم
Daisypath Happy Birthday tickers
2706