2726
گلم بیمارستان اریا دوستم زایمان طبیعی کرد خیلی راضی بود.شوهرشم بود ولی چون طاقت درد کشیدن خانومش رو نداشت اومد بیرون,ولی زایمان در اب رو بهت پیشنهاد نمیکنم توی گیلان اصلا خوب نیست تو همون تهرانم فقط صارم خوبه چون چندسالی تو ایران باب شده دکترا تبهر کافی رو ندارن دختر خالم توی اب موفق نش اخرم مجبور به سزارین شد نمیخوام ناراحت بشی عزیزم ولی بهتره ما خانوما اینو بدونیم هرچی روال عادیش خیلی بهتره
من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
زايمان طبيعي تو قائم خوب نيست؟ من دكترم عبداللهيانه تو گيل و قائم هست

من آریا زایمان کردم بارداری اولم رو . اگه خدا بخواد دومی هم برم آریا ولی پولش بالاست. به شوهر هم فکرکنم اجازه بدن چون شوهرم پشت در واستاده بود به مامانم گفتن بیا تو ولی مامانم‌گفت نه. کلا اجازه میدن احتمالا

اگر با دیگرانش بود میلی، چرا ظرف مرا بشکست لیلی
زايمان طبيعي تو قائم خوب نيست؟ من دكترم عبداللهيانه تو گيل و قائم هست

راجبه قایم هم خواهر شوهرم اونجا زایمان سزارین کرد. ولی راضی نبود گفت توجه نمیکنن باید همش صداشون کنی.

به سلامتي ايشالله ني ني دوم هم مياري تا جايي كه ميدونم دكتر من آريا نيست گيل و قائم هست

انشاالله بسلامتی زایمان کنی . من همش دارم به لحظه ای که درد شروع میشه تا بچه بدنیا میاد فکرمیکنم

يعني خيلي وحشتناكه؟ 😕 من دوس دارم طبيعي زايمان كنم ورزش انجام ميدين؟

وحشتناک که چه عرض کنم. ولی خییییلی زور شدید آدمو میگیره گلاب به روت مثل دسشویی بزرگ میمونه که زور میگیره آدمو ولی خب بیش تر ازون و زور از جلو داری دسشویی زور از پشته. نه ورزش انجام ندادم چون دهانه رحمم کوتاه بود پیاده روی هم نداشتم. ولی سر بچه که میخواد رد شه خیییلی درد شدید داشت جیغ کشیدم پاره شد و بخیه خوردم کلی.

گلم بیمارستان اریا دوستم زایمان طبیعی کرد خیلی راضی بود.شوهرشم بود ولی چون طاقت درد کشیدن خانومش رو ...

هزینه بیمارستان اریا رو الان نمیدونید زایمان طبیعی

چون که تقدیر چنین است چه تدبیر کنم 😓
2706