2410
2553
عنوان

حضور دانشجو و دکتر مرد موقع زایمان

6643 بازدید | 20 پست
سلام به همگی از اونجایی که میخوام زایمان طبیعی کنم و دکترها تا جایی که خوندم موقع زایمان حضور ندارن و اگر هم باشن هزینه جدا میگیرن. بیمارستانهای خصوصی و نیمه خصوصی هم هزینه ی الکی میگیرن. مگه زایمان طبیعی چی داره که اینقدر هزینه اش بالاست؟ جراحی که نمیخوان بکنن که! واقعا مسخره ست که برای زایمان کردن که یه اتفاق طبیعی هست آدم باید این همه هزینه کنه. در کل تصمیمم رو گرفتم که بیمارستان دولتی زایمان کنم. دو تا سوال دارم که اگه کسی میتونه کمک کنه جواب بده. اول اینکه کدوم بیمارستان بهتره؟ بیمارستان اکبرآبادی یه سر زدم. به نظرتون خوبه؟ کسی تجربه ای توی بیمارستانهای دولتی داشته؟ دوم اینکه امکان انتخاب دکتری که زایمان میکنه هست؟ یا کسی که شیفته میاد برای زایمان؟ سوم و از همه مهمتر هم اینکه دانشجو موقع زایمان میاد بالای سرمون؟ دکترا و دانشجوهای مرد هم میان؟ کلا توی بخش زایمان و اینا مردا رفت و آمد میکنن؟ این مورد خیلی برام مهمه. توی بیمارستانهای غیر دولتی چجوریه؟ کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟ واقعا خیلی مسخره ست که هیچ احساس امنیتی توی مراحل زایمان و قبل و بعدش آدم نداشته باشه. ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
واویلا اکبر آبادی خواهرم یه روز بستری بود اونجا فرار کرد تو همون بخش زایمان میکردن جلو انترن ها ی مرد ماماها و دکتر ها هم بهش فحش میدن به زائو محیط بیرونش هم که هیچی پر از معتاد
....... I'm in love I'm not alone 💖💖
2714
عزیزم دانشجوها فقط در بیمارستان های وابسته به دانشگاه حضور دارن. ربطی به خصوصی و دولتی نداره. تحقیق کنید ببینید بیمارستان آموزشی و وابسته به دانشگاه هست یا نه. بیمارستان هایی که فقط مربوط به بخش زنان هست پزشک مرد ندارن. ولی بیمارستان هایی که همه بخشی داره ممکنه پزشک شیفت مرد باشه . ولی من تا حالا ندیدم پزشک عمومی مرد زنان در حال زایمان رو معاینه کنند یا بزاونند. این کار بر عهده ماما یا پزشک متخصص زنان آنکال بیمارستان هست.
پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.
زایمان نکردی فرق دولتی و غیر دولتی رو نمیدونی پس قضاوت نکن من نزدیک بود بمیرم تو بیمارستان دولتی هدایت سر زایمانم با بدترین رفتار از طرف ماماها طرف بودم برخلاف من دوستام عاقل بودن بیمارستان خصوصی بهترین امکانات یا بیمارستانای نیمه دولتی خوب زایمان کردن خیلی هم راضی هستن منم همین فکرای تورو میکردم. مگه چند بار میخوای زایمان کنی به پولشو و این چیزاش فکر میکنی این اتفاق یک یا دوبار تو زندگیت میوفته هزینه کن. هیچ جای دوری نمیره دانشجوهای ماما و زنان خانم میان بالاسرت هی چکت میکنن هر کدوم یه حرفی میزنن هیچ دلسوزی هم برات نمیکنن
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
مرد معمولا نمیاد مگر اینکه ماما نتونه سر بچرو بکشه بیرون دکتر مرد میاد که قدرت دستش بیشتر باشه
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
2706