2737
2734
عنوان

ساک دفورمه حاملگی.کمممممممک

1230 بازدید | 23 پست
بچه ها دیروز خونریزی کردم خیلی یه لخته هم رفت.اما دو ساعت بعد لکه بینی شد و از دیروز شیاف گداشتم و تقریبا قطع شده.دیشب سونو کردم گفت علایم سقط هست و زده ساک دفورمه هست.ممکنه بچه بمونه یا ساک ترمیم شه؟هفته هفت هستم
خدای مهربون من بهترین رو برام رقم بزن.همونطور که تا حالا بهترین ها رو بهم دادی.بابت همه چیز شکر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گفت شاید با سونو داخلی مشخص بشه.مثانه ام هم خالی بود.دستگاه اش رو خیلی فشار می داد
خدای مهربون من بهترین رو برام رقم بزن.همونطور که تا حالا بهترین ها رو بهم دادی.بابت همه چیز شکر.
2738
خب با مثانه ی پر برو تازه تو 7 یا 8 هفته ای قلب تشکیل میشه برا همین چیزی ندیده نگران نباش انشالله که اتفاقی نمیوفته
کور وه کوو هەنگی ده ڕندە و شانە ی هه نگوینە کچ
استراحت کن فعلا چاره ای نیست. دفرمه یعنی بخشیش دفع شده؟
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
عزیزم منم جاریم این اتفاق واسش افتادولی خیلی خوب استراحت کردیعنی همش خوابیده بود الان خداروشکر هفت ماهشه
من آرزمه توروخداتوروخداواسه سالم وصالح به دنیااومدن بچه ام دعاکنیدخیلی میترسم.یه صلوات بفرست اگه میشه.حاجت رواشی انشاالله.
2706