2733
2734
عنوان

جهانگردی و ماجراجویی به دور دنیا

848 بازدید | 55 پست
سلام دوستان منصوره هستم. عاشق سفر و جهانگردی در این تاپیک قصد دارم تجارب خود در سفر به کشورهای مختلف را در اختیار شما قرار بدهم. اگر سوال خاصی به ذهنتون میرسه بپرسید در حد توانم پاسخگو هستم. http://8pic.ir/images/7v6ioz5by90d9gneyj1b.jpg
برای سفر کجا برویم؟ اگر شما تصمیم خود را گرفته اید و مصمم هستید که مرخصی بگیرید و سفر کنید، اما هنوز تصمیم نگرفته اید که به کجا، و برای پیدا کردن مقصد با مشکل روبرو هستید، نگران نباشید. چون شما تنها نیستید. بیشتر افراد با این مشکل روبرو هستند، چرا که مقصدهای گردشگری بسیاری وجود دارد که انتخاب بهترین بین آن ها مسلما مشکل است.
به طور کلی بودجه و زمان حرف مهمی در انتخاب مقصد می زنند، اما باید بدانید که برای انتخاب مقصد مناسب باید کمی وقت بگذارید و فکرتان را روی هم بگذارید و مکان مناسب برای سفر خود را انتخاب کنید. اولین قدمی که باید برای انتخاب مقصد سفر بردارید این است که به این سوال پاسخ دهید: به دنبال چه نوع سفری هستید؟ سفر لوکس و شیک یا سفر ارزان قیمت یا چیزی بین این دو؟ می خواهید به سک شهر سفر کنید یا طبیعت یا ساحل و دریا؟ مرخصی می گیرید که به جایی سفر کنید که آرامش داشته باشید و استراحت کنید یا به دنبال ماجراجویی هستید؟ به دنبال یک جای گرم هستید یا به دنبال جایی خنک تر؟ پاسخ به این سوال ها می توانید پروسه تصمیم گیری برای مکان سفر را آسان تر کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فهرست تهیه کنید اگر شما به سفر رفتن علاقه دارید و علاقه دارید هر جایی که را امکان دارد ببینید، حتما یک فهرست از مکان هایی که در مورد آن ها خوانده اید، عکس آنجا را دیدیده اید یا فیلم یا مستندی در مورد آن دیدیده اید تهیه کنید. http://8pic.ir/images/3ddetfac9f8cixyqifg1.jpg
2728
به جاهای جدید بروید شکا به شهر یا جایی قبلا سفر کرده اید و خاطره آن سفر در ذهنتان ماندگار شده و به همین دلیل تصمیم دارید دوباره به آنجا سفر کنید و از این می ترسید که اگر به یک جای جدید که قبلا نرفته اید سفر کنید، آن لذتی را که باید نمی برید. سفر به مکان جدید نباید یه مشکل باشد، چرا که هر جایی در دنیا یک تجربه جدید و منحصر به فرد خواهد بود و شما مسلما هر جایی که بروید می توانید شادی و لذت را تجربه کنید. من به شخصه همیشه تلاش می کنم به جاهای جدید، شهرها و کشورهایی که تاکنون نرفته ام سفر کنم و همیشه سفرهایم برای من لذت بخش و خاطره انگیز بوده است. سفر به مکان هایی که پیش از این به آن سفر نکرده ایم، به ما این فرصت را می دهد تا چیزهای جدیدی را که با آن ها آشنا نیستیم کشف کنیم و با مردمان جدید و فرهنگ جدید آشنا شویم و حتی می توانیم دوستان جدید پیدا کنیم.
نگذارید کمبود بودجه شما را از سفر بازدارد اگر بودجه شما محدود است و به شما امکان سفر به جایی را که دوست دارید نمی دهد، نگران نباشید زیرا در این کره خاکی مقاصد زیبای زیادی وجود دارد که بلاخره یکی از این جاهای زیبا برای بودجه شما مناسب است. بسیاری از اوقات شاید مجبور با شید به علت بودجه ای که در اختیار دارید از خیلی از خواسته های خود در سفر کم کنید و حتی مقصد رویایی خود را تغییر دهید، اما همه اینها نباید شما را از سفر کردن بازدارد. شما می توانید پروازهای ارزان قیمت، هتل های ارزان قیمت را در نظر بگیرید یا اینکه به مکان های ارزان تر سفر کنید یا حتی به کمپینگ بروید و در طبیعت باشید. نگذارید بودجه شما، شما را از سفر کردن باز دارد. سفر کردن فقط به معنای پرواز کردن و رفتن به یک جای دور نیست. شما می توانید در اطراف شهری یا کشوری که زندگی می کنید به سفر بروید. شما همیشه می توانید به خارج از شهر و طبیعت روید و لذت ببرید.
از ایده های جدید استقبال کنید تاقبل از این نام این منطقه یا شهر را نشنیده اید؟ هیچ کدام از دوستان و آشنایانتان به این منطقه سفر نکرده اند، اما در مورد آن جستجو کرده اید و جای امنی و جالبی است، پس درنگ نکنید و پروازتان را رزرو کنید. شما این را به یاد داشته باشید که همیشه بهترین خاطره ها و ماجراجویی ها در جاهای ناشناخته که شاید کمتر کسی نام آن را شنیده، اتفاق می افتند.
جایی بروید که تخفیف ها آنجا هستند برخی از اوقات به جای اینکه زمان زیادی بگذارید و به این فکر کنید که سفر کجا بروم، تورها یا پروازهای تخفیف خورده را بررسی کنید و یکی از آن ها را انتخاب کنید و مقصد خود را بر اساس تور ارزان قیمت تر انتخاب کنید. سایت های زیادی هستند که شما می توانید تورها، پروازها و حتی هتل هایی که تخفیف دارند را در آن ها پیدا کنید، شما به راحتی با گشتی در اینترنت آن ها را پیدا خواهید کرد.
2738
با چه کسی سفر می کنید؟ تصمیم گیری برای مقصد سفر تنها نمی توانید شرایط خودتان را در نطر بگیرید، بلکه باید شرایط افرادی را که قرار است با شما همسفر شوند نیز در نظر بگیرید. اگر همسفرهای شما کودکان و افراد سالمند هستند، باید در نظر بگیرید که خیلی از فعالیت های ماجراجویی قابل انجام نخواهد بود و نمی توانید به هر مکانی که دوست دارید بروید. همچنین اگر شما یک زوج هستید، باید هر دو روی مقصد و برنامه های سفر به توافق برسید.
اگر شما نمی توانید دوستان و خانواده خود را متقاعد کنید که با شما همسفر شوند، خودتان تنهایی سفر کنید. افراد زیادی وجود دارند که به تنهایی دور دنیا می گردند و هر روز دوستان جدیدی پیدا می کنند، پس شما هم می توانید. در کل باید بگویم که انتخاب مقصد مناسب و آگاهانه می تواند سفر خوب و شاد و لذت بخشی را مناسب با بودجه، زمان و علاقه شما تضمین کند، از اینرو برای انتخاب مقصد زمان بگذارید، اما نگذارید تا موانع شما را از سفر کردن متوقف کند.
سلام منصوره جون ما میخوایم بریم سفر بین مالزی و تایلند موندیم .... نظر شما چیه ؟
اینجا می تونید سوالات پزشکی خودتون در هر زمینه ای رو در اسرع وقت دریافت کنید http://www.madarclub.com/fa/apply/asali64 ضمناً با ثبت نام تو این سایت می تونید از جایزه های نفیسی که هر ماهه بین اعضا تقسیم می کنند بهره مند بشین!!!
سلام عسل جان تایلند و مالزی دو کشور استوایی هستند که از لحاظ آب و هوایی خیلی شبیه هم هستند. مهم اینه که چی دوست دارید و چه کارهایی دوست دارید تو سفر انجام بدید. بانکوک برای خرید خوبه و چند جای دیدنی داره اما بیشتر گردشگران به جزایر تایلند پوکت و ... می روند و از تفریحات دریایی و غواصی لذت می برند مالزی هم جزایری شبیه تایلند داره اما کوالالامپور جذابیت های بیشتری برای دیدن داره البته بانکوک و کولالامپور هر دو آکواریوم بزرگی دارند و ... می تونی هم تور تلفیقی از تایلند و مالزی بری
بسیار عالی منتظر توضیحات و تجارب شما هستیم
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
تحقیقات انجام شده روی یک هزار زوج نشان می دهد که سفر کردن در رابطه آن ها تاثیر مثبت داشته است. این تحقیقات که درباره تاثیر سفر کردن در رابطه زوج ها بوده نشان می دهد که حدود دو سوم (یعنی ۶۳ درصد) زوج ها مورد مطالعه، سفر کردن را کمکی برای بهبود رابطه دو نفره خود می دانند. واقعیت این است که زمانی که دو نفر با هم سفر می کنند به المان های ناگهانی و هیجان انگیز بر می خورند که جرقه حرکت رو به جلو در رابطه شان است. مطلب کامل را در وب سایتم هم گذاشتم http://travelwithmansoureh.com/blog/2015/05/29/travel-persian-1
2706