2733
2734
من زایمان اول هستم میخوام سزارین انتخابی کنم ولی دکترم اصرار به طبیعی داره. میخوام دکترمو عوض کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم یه سر برو پیش دکتر مینا ازمون ببین انجام میده یا نه، برای من که انجام داد،دکتر فوق العاده ای هست، من عاشقشم، من چون از طبیعی میترسیدم انجام داد
مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....
یه بهانه هم جور کرد با بیمه حساب شد
مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....
2738
تیر ماه،بچم الان 2ماه و نیمه
وای هدیه خدا منم همین مشکلو دارم.دکترم الان معصومه اسلامیان هست.تا پارسال که میگن فقط کارش سز بوده و هر کس میگفته طبیعی قبول نمیکرده.سه شنبه پیشش نوبت دارم.این هفته ازش میپرسم ببینم قبول میکنه یا نه.اگه دیدم قبول کرد میام اینجا بهت خبر میدم بیا پیشش.شمام اگه دکتر دیگه ای پیدا کردی همین جا اطلاع بده.منم به شدت دنبال سزارینم.حتی اگه شیراز کارم نشه اصفهان تهران هر جا باشه میرم. راستی شنیدم دکترای مرد فقط سز میکنن.من تصمیم دارم اگه دکتری پیدا نکردم دیگه برم زیر نظر یه دکتر زنان مرد.
🌟حالا دو قلب دارم اما هر کدام را که بدهم جانم میرود...🌟
ممنون مسیح ها جان . باشه منم اطلاع میدم. شما هم لطفا خبر بدبد. این یک ماه اخر چه استرسی وارد کردن. شیراز دیگه شورش در اورده. جاهای دیگه بیمارستان خصوصی کاری به سزارین و طبیعی ندارن