من با iui باردار شدم.الان هشت هفته ام.با آمپول پروژسترون و شیافش لکه بینیم قطع نشده خداروشکر قلب دوتاشون میزد تو سنوگرافی دوتا کیست پنج و هفت سانتی در تخمدان چپ و مقداری مایع آزاد دیده شد اگه میشهراهنماییم کنین خسته شدم از رفتن به دکترای مختلف
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
عزیزم استراحت مطلق کن فقط برا دستشویی پاشو اونم طولانی نشین تا لکه بینیت قط بشه
هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون هارا جان دعات برام قوت قلب بود این استراحت مطلق بودن و درد آمپول بدجور افسردم کرده.این همه زحمت می کشم یه ذره از لکه بینیم قطع نمیشه گاهی وقتا گریم میگیره
ممنون بچه ها من بار اول iui گرفت چون مشکل از شوهرم بود و خودمم انحراف دهانه رحم داشتم استراحت مطلق هم هستم.فقط برای دستشویی پامیشم
انشاالله هردوتاشون صحیح و سالم دنیا بیان. منم لکه بینی داشتم با شیاف سیکلوژست ۴۰۰ که از مقعد استفاده میشد خوب شدم. با دکتر مشورت کن اگر صلاح دید این شیاف رو بگیر. هم خارجی و قویتره هم اینکه شیاف واژینال خودش لکه بینی رو تحریک میکنه ولی این واژینال نیست. من هر وقت زیر دلم هم درد میگرفت استفاده میکردم
منم توی این سیکل باید ای یو ای کنم خیلی نگرانم ، مشکل از شوهرمه ، جهشش کمه ! یعنی میشه خدا به منم دوتا نی نی یکجا بده ? ایشالا به سلامتی هردوسون رو به دنیا بیاری
و من یتق الله یجعل له مخرجا
ممنون آفتاب جون مریم جون هزینش نزدیک 500 در اومد و اینکه اصلا درد نداره.فقط موقع گذاشتن اسپیکلوم که موقع معاینه هم می زارن یکم درد احساس میکنی ناناز جان انشاءالله ...فقط استرس نداشته باش...بسپار به خدا که ارحم الراحمینه...
سلام عزیزم منم دوقلو باردارم والان سه هفته اس خون یزی دارم .دکترم گفت برای باردا ری دوقلویی طبیعیه.من بعد یونو ان تی خونریزی شدیدکردم و هنوز هم دارم.روزد دوتا شیاف سیکلوژست میزارم و یه امپول پروژستر ن ۵۰ هم میزنم .قهوه ای شده خون ریزیم ولی قطع نشده هنوز
خدابا شکرت....خودت شادم کن...
ممنون از دلگرمیاتون از دیشب که مثل مجسمه فقط دراز کشیدم خداروشکر قطع شده انشاءالله همه باردارا بسلامتی و دل خوش زایمان کنن و نی نیشون رو بغل بگیرن .
2706